Павленко назвав роботу Ядухи і Ко щодо усиновлення дітей недостатньою

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко вважає, що керівництво Хмельницької облдержадміністрації недопрацьовує у питанні усиновлення дітей.

Про це сьогодні він повідомив на прес-конференції у Хмельницькому.

За його даними, тільки за 2013 рік у регіоні створено 2 дитячих будинки сімейного типу і 12 прийомних сімей.

“Це дуже мало для Хмельниччини, враховуючи те, що майже 400 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується в інтернатних закладах. Тобто їхнє право на виховання в сім’ї порушено”, – вважає Ю.Павленко.

Він додав, що загальна кількість дітей, які виховуються в інтернатах області, є сьогодні однією з найвищих в державі.

Павленко зауважив, що губернатор Василь Ядуха дав обіцянку, що протягом 2013-2014 років на Хмельниччині буде створено до десяти дитячих будинків сімейного типу.

Крім цього, керівник обласної служби у справах дітей Ніна Магур повідомила, що в області спостерігається позитивна тенденції з усиновлення дітей громадянами України. За цей рік 32 дитини-сироти усиновили українці, а 17 – іноземці.

“Третій рік поспіль маємо гарні результати – 70% дітей усиновлено громадянами України. Решта – це закордонне усиновлення. Причому, найбільше цікавляться нашими дітьми у США, Італії, Франції та Іспанії”, – сказала Н.Магур.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.