У Шутяка не побачили факту з нецензурною відповіддю мешканцю Старокостянтинова

Керівництво УМВС України у Хмельницькій області ініціювало службову перевірку, у ході якої були вивчені оригінали документів, котрі зберігалися у архівах міліції та прокуратури щодо використання нецензурної лексики одним з працівників міліції Старокостянтинова.

Як повідомляє офіційний сайт обласної міліції, “ретельне дослідження оригіналів показало, що жодних слідів нецензурного змісту у документах не міститься”.

Натомість перевіряючих міліціянтів збентежив той факт, що “навіть журналістові, який готував матеріал, скаржник не показав оригіналу отриманої ним відповіді, а лише начебто її копію. Дивним є і те, що відповідь надсилалася скаржникові понад 3 роки тому, і увесь цей час її зміст не викликав незадоволення скаржника”.

Службову перевірку міліція здійснила менше ніж за добу.

Як повідомляв НГП, учора, 31 жовтня на виїзному засіданні постійної комісії з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування обласної ради мешканець Старокостянтинова Микола Кічіков оприлюднив присутнім копію листа-відповідді, підписаний начальником СДСБЕЗ Старокостянтинівського РВ УМВС України, капітаном міліці О.С. Бойком і в.о. начальником Старокостянтинівського РВ УМВС України, майором міліції В.І. Шкіднюком.

У листі міліціянти вжили лайливе слово.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Новина виссана з того місця…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.