Аваков звільнив головного міліціянта Хмельниччини через люстрацію

Глава відомства Арсен Аваков повідомив, що люстрація в органах внутрішніх справ розпочата у відповідності до вимог Закону України «Про очищення влади».

“Загалом у рамках першого етапу вчора, моїм наказом звільнено з органів 91 працівника, з числа тих, які займали керівні посади як в апараті міністерства, так і в територіальних органах. Серед них 8 генералів”, – цитує Авакова прес-служба МВС України.

Під звільнення з органів міліції потрапив начальник Управління МВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний. Наказ про звільнення підписаний 28 жовтням.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

В обласній міліції поки цю інформацію не коментують.

Як писав НГП, на Хмельниччині вже звільнено першого заступника прокурора Хмельницької області Руслана Мартиненка, заступника прокурора Хмельницької області Володимира Шевчука, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області Ігоря Люшенка.

До цих посадовців застосований Закон України “Про очищення влади” (пункт 7 – 2 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України) і їм заборонено займати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом 10 років.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 35

 1. А разом з Розізнаним ще троє люстрували. Не помогло ні піар з АТО ні майдан ні його приколи на фейбуці. Хто ж тепер буде начальником УВД? Певно той хто убитих єнотів має купу, бо така посада за одні тільки заслуги перед батьківщиною не дається.

 2. Аукціон почасвся…

 3. А де люстрация Слюсарчука который руководил ОБОЗом, а щас спрятался в Старконе начальнико РО

 4. ООО, а Люшенко це не той, що балатувався по 191 округу?

 5. Підтримую Костю. Це злочинне угрупування УМВС заступник Гаврилюк Роман був Нач. Ізяславського Шепетівського та Нетішинського РВ МВ УМВС хапуги грошові вимогателі. За що купив авто вартістю понад 300тис. грн пасат 6 у дружини тойота яріс 250тис. яка працює в школі інтернаті куплені квартири у Ізяславі Шепетівці. Бабнік.

 6. А тюремний Якимчук Тимофій грабує колонії області. Вивозять устаткування металолом безпідставно звільняє з роботи людей. Нач.Замкової виправної колонії полковник Хомяков Володимир достроково отримав чотири рази спец. звання незабаром буде Герой України. Шепетівська виправна колонія 98 полковник Мазанюк Микола разом іх Якимчуком деребанят гранітний карєр. Купили весь Київ та керівників області. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 7. У Свободи ще мінус один штик

 8. А коли ж будуть люструвати Болібруха Бориса Васильовича, начальника ГУ ДСНС у Хмельницькій області, ставленика колишнього губернатора Ядухи, який грубо кажучи звільнив колишнього начальника Манільчука А.В.

 9. Патрыот здесь свободой не пахнет)

  • ще як пахне, кришував здорово їх.

   • “Патріот”, заберись звідси, позорнік.
    Не псуй таке гарне слово, яким ти підписане.
    Для жінок – патріоти, це наші хлопці, що на Сході. А ти, це якесь – недорозуміння.

    • свободу – фальшивих патріотів, всіх – на утіль, разом із ставлениками та поплічниками

     • Ну все, Свобода не пройшла.
      Тепер на кого переключитесь срати???
      І да, погоджуюсь з попереднім коментом, не порть гарне слово “патріот”.

     • На самопоміч)

 10. Ну и злой же народ! Все радуются!

 11. Блеать а хто буде брити гральны зали??

  • Без “криши” хлопці лишились. Лишенько то яке знов іншого татуся шукати. І не тільки ігровим магнатам а й наркоторгівцям, сутинерам і іншій наволочі.

  • Безробітні Сабій, Симчишин та Смаль будуть це робити вже в “тіні”

   • Симчишин собі місце знайде, але чи виграє область? хто готував область до зими? хто за останні 7 місяців керує областю?

    • За Симчишина не хвилюйтесь, він без роботи не залишиться.
     А на скільки я знаю, то він за це крісло не держиться.

 12. ДА Якимчук ще та криса! З 2004року на пенсії і працює Начальником управління. Свиню хальону не можна відірвати від золотого корита. А Нач. МРЕО Шепетівка Медвідь Вова у відставці і працює начальником Довганя немає але гроші таки возять до Управи

 13. Звільняють порядних людей та досвідчених керівників. Розізнаний яке відношення міг мати до колишньої влади? ще не відомо хто прийде новий і чи буде краще, а при нинішній ситуації мабуть навпаки. Лише трохи щось стабілізувалося, міліція схаменулася, полегшились умови праці. При минулій владі по декілька раз на тиждень приходили за хабарами!!!!! Мабуть Розізнаного зняли за те що не зміг організувати корупційні схеми без яких наша держава не може існувати! В області ряд людей колишньої влади як працювали так і працюють, а із-за дурнуватого законодавства стараждають звичайні громадяни.

 14. може це за хабарами меньши стали ходити бо стали людей боятись після майдану,а не через важних керовніків яких зара звільняють.А чому нач.ХМВ Птащука не звільняют в городі ігровий процвітає.Нач. Обозу Мацак який це все кришує і грошенята носе,особовий склад весь розбігся від нач. важного який крім грошей нічого не баче

  • А Птащука не люструють бо це друг Симчишина. А “чесні” своїх друзів не люструють.

 15. а ты певне працюєш в міліції? мабуть і приймав участь у таких зборах, якщо так впевнено розповідаєш? якщо ти володіеш достовірною інформацією то я б порекомендував звернутися у відповідні органи для того щоб припинили незаконні дії! але напевне краще подібним чином плести плітки і лити на порядних людей бруд залишаючись в тіні? а якщо особовий склад розбігся напевне він залишився у спадок від режиму Януковича і його давно пора змінити.

 16. з твого обурення видно,що мабуть ти близько був або є біля коритця,а зара так тяжко буде попрощатися і так жалко тобі цих керовніків,видно що ти один із них.А на рахунок відповідних органів не хвилюйся всьому свій час і тоді буде все відкрито по кожному і звас перед пресою і людьми спитають і про спадок і про збори коштів які нібито йшли на допомогу

  • Прощалися в свій час мабуть ви, і напевне не дарма. Нажаль до таких люстрація мабуть не дійде! завжди обіцянки і погрози а по суті нічого. а коли люди запитають то завжди буде що відповісти по резутьтатам роботи і за таких які позорили службу і на даний час переховуються в органах до цього часу!

 17. Бігав Розізнаний на ради,майдани,вислужувався як міг,а його раз-і звільнили. Тепер Бурлика призначать і буде професійно. Тенденція вже пішла!!

 18. Гральний бізнес в Хмельницькому процвітає тільки у вигляді миттєвих державних лотерей які вже на кожному кроці-і кришує іх не Мацак чи Птащук а у Києві заступник Авакова Євдокімов якому організатори лотерей і носять грошенята.

 19. Краще пролюструйте Синцишиного та Барана з Камянець – Подільської райдержадміністрації – кончиних свободівців, бо скоро від Камянець – Подільсього району нічого не залишеться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.