Перші “жертви” люстрації на Хмельниччині: від прокурора до керівника Фонду держмайна

В люстраційному реєстрі на сайті Міністерства юстиції України вже оприлюднені прізвища 179 звільнених чиновників на підставі Закон України “Про очищення влади”.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Серед посадовців Хмельниччини під люстрацію потрапили:

1. Перший заступник прокурора Хмельницької області Руслан Мартиненко. Його звільнено з посади Наказом Генеральної прокуратури України від 23 жовтня 2014 року № 1481к. Мартиненка пролюстровано на підставі, передбачених Законом України “Про очищення влади” (пункт 7 – 2 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України) і заборонено займати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом 10 років.

2. Начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області Ігор Люшенко. Відповідно до наказу Фонду державного майна від 24.10.2014 № 130-р, Люшенка звільнено з підстав, передбачених Законом України “Про очищення влади” (пункт 7 – 2 частини першої статті 36 Кодексу Законів про працю України ) та заборона займати посаду 10 років.

3. Заступник прокурора Хмельницької області Володимир Шевчук. Відправлено у відстаку Наказом Генеральної прокуратури України від 23 жовтня 2014 року № 1482к.

Шевчук звільнений з підстав, передбачених Законом України “Про очищення влади” (пункт 7 – 2 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України) та заборона займати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом 10 років.

Нагадаємо, 16 жовтня в Україні вступив в силу закон “Про очищення влади”. Згідно закону, особи, які займали керівні посади під час президентства Віктора Януковича і знаходилися на цих посадах протягом одного року, підлягають звільненню з займаних посад протягом 10 днів після набрання чинності цього закону.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. це полний бред

 2. забули про голову АМК.

 3. Чому забувають сусіда прокуратури Нач. управління виконання покарань Якимчука Тімку ще мабуть Льовочкін кришує.

 4. А в в службі автомобільних доріг на посаді заступника начальника сховався Гураль Леонід – кошельок Ядухи. Чому цю наволоч не
  люструють? Він тітушок на Майдан возив, в нього руки по лікті в
  людській крові! А він далі тендери проводить, гроші для Ядухи
  заробляє. Свобода запрошує завтра на 10 годину на народну люстрацію Гураля. Цій сволочі місце в мусорному ящику!

  • Свобода, тебе народ вже пролюстрував краще! Геть з Верховної Ради! На свої руки подивіться. Скоро Порошенко з Яйценюком вас почне люструвати.

   • свободівську тягниБАКСІВську мерзоту потрібно кірпічом в чоло бити

 5. шевчука ни грамма не жалко-набрался лавочник

 6. Правильно. Люшенко це повна гнида. Старкон його ненавидить за його діяння.

 7. А Пенюшкевичу з обладміністрації начхати на якусь там люстрацію, при помаранчевих був, при папередніках був і при біло-червоних буде. Як то кажуть губернатори йдуть, а Пенюшкевич залишається. Слава Україні!

  • ти Вася закон читай, а паплюжити справжнього спеціаліста багато розуму не треба.Але напевно в тебе його не має.

 8. ГОВНО-ХОХЛЫ -ВСЕХ ВАС НАДОТЬ СРОЧНО КАСТРИРОВАТЬ

 9. А Молдован П. П., не потопляемый главдоктор Хмельницкого района. Раньше крышевал его Сабий, а сейчас кто?

 10. Люшенко алкаш кончєний, йому по барабану працює він чи ні. Дуже багата людина,а те,що його ненавидять в Старконі, брехня повна. Він був одним з найкращих голів,який хотів щось зробити. Але оковита портить йому життя. Кодуватись потрібно!!

  • Я памятаю коли Люшенко тільки прийшов працювати в адміністрацію. Що не кажи, але до людей завжди ставився нормально і адекватно. Поїдь подивись скільки шкіл і дитячих садочків було відремонтовано. В кожній сільській раді стоять нові вікна. Не скажу що то повністтю його робота але знаю що він особисто ті кошти вибивав і боровся за них.

 11. Хлопці! приїзджайте ще Камянець – Подільських чиновників пролюструєте, а ми вас підтримаємо, бо вже не то що жити, а дихати не дають, всі риги – антимайданівські сидять на своїх місцях: адміністрація виконкому, яка не давала можливості проводити майдани, навіть підключитися до електроенергії, раніше своїх працівників відпускала до дому, до “стараного керівника” освіти міського та районного, до всяких Старченків та Беців.

 12. Ти не красуня,ти чудовисько! Навіть імені не маєш! Люструй себе і читай закон!!! Якби народ був розумніший,то проголосували б не так! Заплотиш комунальні,тоді подивишся!!!

 13. Шановні, ви ЗУ “Про очищення влади” взагалі читали? Я вже не кажу про “Порядок проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади””
  Там усе перелічено та описано кого, як і хто.
  А Ви прямо ніби з лісу вискочили, чесне слово…

 14. а ректора Скибу і його проректора Шинкарука будуть люструвати?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.