Секретарю Нетішинської міськради пропонують по-доброму піти з посади

Секретарю Нетішинської міської ради Миколі Степаненку пропонують достроково склати повновання секретаря шляхом подання на розгляд міської ради особостої заяви.

Таке звернення сьогодні озвучив заступник голови фракції ВО “Батьківщина” у Нетішинській міськраді Валерій Бойко на позачерговій сесії міськради.

Бютівці закидають Степаненку (він є членом ВО “Батьківщина”) регулярне нехтування статутних вимог партії, порушення вимог положення про фракцію щодо солідарного голосування.

“Вами, з надуманих підстав, не підписані та зупинені як суспільно важливого, загально-державного, так і місцевого рівня рішення, прийняті депутатами міської ради”, – зазначається у зверненні бютівців.

Питання про дострокове припинення Степаненка місцеві обранці будуть розгялати на черговій сесії Нетішинської міськради 22 листопада.

Головного вимогою до нового претендента на посаду секретаря ради (за умови звільнення Степаненка) буде скасувати рішення про призначення виконувача обов’язків першого заступника міського голови Нетішина Павла Скакуна.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. И пускай ненастоящий царь канает из рады.

  2. Мне кажется, что это какой то пиар. В Нетешинской “зраде” столько тушек, которые не допустят чтоб сняли основного “тушкаря”.

  3. Пускай снимают, наивные. Он нас не меньше не устраивает, слишком много просит за свою дешевую подпись. Поставим Олежка В или Новака, можно и Мыхасика – они по первах не будут “зажираться”, как этот протухший политический труп, которому на пенсии скучно.

  4. Этот протухший политический труп, которому на пенсии скучно Сказано в самую точку.

  5. в Нетешинской раде ставить на секретаря некого. Сплошные “зрадники”. У бывших ФЗ есть кандидат, Бойко В.Ф., но за него не проголосует даже вся “опозиция”. Нетешинская рада наверно самая “тушкованая” в области.

  6. Такого гниди як Бойко ще треба пошукати. Цей полытичний труп все подарить преподобному за шалені гроші. В місті буде хаос, анархія. ФЗ буде обкрадати нетішин по повній та нічого не буде робити для громади.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.