Лукашук перейнявся малим та середнім бізнесом

Народний депутат України від ВО “Батьківщина” Олег Лукашук (187 виборчий округ) пропонує удосконалити окремі положення Закону України “Про розвиток і державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні”.

Відповідний законопроект нардеп зареєстрував 13 листопада.

На його думку, у зведеному державному бюджеті на 2013 рік та місцевих бюджетах, що спрямовані на реалізацію норм та положень Закону, відсутні чітко визначені кошти на вищезазначені цілі. Як наслідок, у поточному році Фонд отримав на підтримку розвитку підприємництва з держбюджету та місцевих бюджетів менше коштів, ніж у 2012 році.

Таким чином, Лукашук пропонує доповнити статті 13, 14, 16, 18, 21 Закону України “Про розвиток і державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні”, розширивши можливість надання фінансової підтримки для малого та середнього бізнесу.

Довідка НГП. На малих та середніх підприємствах зайнято близько двох третин від загальної кількості всіх працівників підприємств в Україні.

У 2012 році частка лише малих підприємства у загальному обсягу реалізації товарів, робіт і послуг становила 16%.

Водночас, у минулому році кількість суб’єктів малого бізнесу порівняно з 2011 роком скоротилася на понад десять тисяч і майже вдвічі зросла його збитковість.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.