Лукашук ганьбить опозицію, бо судиться з журналістами – Томенко

Народний депутат України, заступник голови партії ВО “Батьківщина” Микола Томенко впевнений, що опозиціонерам не гоже судитися з журналістами.

Таку відповідь він дав, коментуючи запитання власкора “Дзеркала тижня” Світлани Кабачинської, з якою судиться нардеп-бютівець Олег Лукашук.

“Народному депутату, як і посадовій особі, звертатися з судовим позовом за відшкодування грошей, це ганебно і неправильно. Я все робитиму. щоби Лукашук не ганьбив нас. Не повинен будь-який депутат судитися з журналістами – він має доказати правоту шляхом спростування інформації у виданні”, – наголосив М.Томенко.

[11VjdimSnT8]

Нагадаємо, що наприкінці червня 2012 року Олег Лукашук подав до суду на Світлану Кабачинську за оціночне судження, вимагаючи мільйон гривень компенсації.

Лідер Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк у вересні під час перебування у Хмельницькому негативно відреагував на факт судового напруження між представником опозиції й журналістом.

“Дурна справа судитися з журналістами. Я ще не бачив жодного чоловіка, а особливо політиків, котрі починали судитися з журналістами й щось від цього виграли. Можна виграти суд, а програти політичну кар’єру” , – сказав політик.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Тепер бачите кого обрали! Думати потрібно було головою. Для Лукашука головне – бабло. Він не буде працювати ні в Раді ні на окрузі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.