Українці відпочивають більше, ніж білоруси, але менше, ніж японці та росіяни Українці відпочивають більше, ніж білоруси, але менше, ніж японці та росіяни

Згідно з Кодексом законів про працю (ст. 73), загалом українці мають в році 10 офіційних святкових і неробочих днів. І… Далі »

Губернатор Ядуха створює тепличні умови для Януковича-2015 Губернатор Ядуха створює тепличні умови для Януковича-2015

Кадрових потрясінь у райдержадміністраціях Хмельницької області очікували з нетерпінням кілька останніх місяців. Цьому передували, як об’єктивні так і суб’єктивні чинники…. Далі »

Національна спілка театралів вимагає Новохатька втрутитися у конфлікт Хмельницького драмтеатру Національна спілка театралів вимагає Новохатька втрутитися у конфлікт Хмельницького драмтеатру

Лист голови Національної спілки театральних діячів України Леся Танюка на адресу міністра культури України Леоніда Новохатька, розміщений у Хмельницькій міській… Далі »

Микола Дерикот: “Перед тим, як щось закривати, необхідно довести доцільність цього громаді” Микола Дерикот: “Перед тим, як щось закривати, необхідно довести доцільність цього громаді”

Система координат, за якою рухається державна машина “Україна”, збудована таким чином, що левова частина повноважень закріплена за президентською вертикалю (головами… Далі »

На Хмельниччині свободівець прагне скасувати медичну реформу На Хмельниччині свободівець прагне скасувати медичну реформу

Депутат Полонської районної ради від ВО “Свобода” Ярослав Шпег подав позов до суду з метою скасування рішень сесії Полонської районної… Далі »

Кравчук вимагає у Яценюка виключити з фракції нардепів, які не голосували за відставку уряду Кравчук вимагає у Яценюка виключити з фракції нардепів, які не голосували за відставку уряду

Хмельницька обласна партійна організація ВО “Батьківщина” вимагає у голови фракції ВО “Батьківщина” у ВР Арсенія Яценюка виключити з фракції нардепів,… Далі »

Сьогодні виповнюється 27-ма річниця аварії на ЧАЕС Сьогодні виповнюється 27-ма річниця аварії на ЧАЕС

Сьогодні виповнюється 27-ма річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця найбільша екологічна катастрофа сучасності сталася о 1 год. 23 хв. 26… Далі »