У податківців Хмельниччини новий керівник У податківців Хмельниччини новий керівник

Згідно з наказом Міністерства доходів та зборів України від 26 квітня, виконувачем  обов’язків начальника Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області… Далі »

Печерне книгодрукування Печерне книгодрукування

Верховна Рада України не перестає дивувати своїми чудернацькими вчинками у царині книговидавництва. Наслідуючи приклад українського Гаранта Віктора Федоровича Януковича, друковані… Далі »

У дошкільних і навчальних закладах краю не дотримуються норм дитячого харчування – прокуратура У дошкільних і навчальних закладах краю не дотримуються норм дитячого харчування – прокуратура

У прокуратурі Хмельницької області констатували, що усупереч вимогам законодавства, в окремих навчальних і дошкільних закладах краю не дотримують норм харчування,… Далі »

Аграрії Хмельниччини відмовляються від цукрового буряку Аграрії Хмельниччини відмовляються від цукрового буряку

У 2013 році у Хмельницькій області на 60% скорочуються площі посівів цукрових буряків. Про це НГП повідомила начальник відділу рослинництва… Далі »

Недоучки Недоучки

Пригадаймо осінь минулого року. Поки тривала підготовка до парламентських виборів — до освіти, науки, культури, охорони здоров’я всі виявляли особливий… Далі »

Тайная война. Олигархи против Януковича (рос.) Тайная война. Олигархи против Януковича (рос.)

Три года правления Виктора Януковича не принесли его спонсорам ожидаемых дивидендов и стали, по большому счету, одним разочарованием. И если… Далі »

Герега і Буряк представили Хмельниччину у рейтингу найбагатших українців Герега і Буряк представили Хмельниччину у рейтингу найбагатших українців

Народні депутати України від Партії регіонів Олександр Герега і Сергій Буряк потрапили у сотню найбагатших українців за версією журналу «Forbes». Зокрема,… Далі »

Нардеп Лабазюк передумав і тепер лобіює збереження винятково шкіл державної і комунальної форм власності Нардеп Лабазюк передумав і тепер лобіює збереження винятково шкіл державної і комунальної форм власності

Народний депутат України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ) у співавторстві з нардепами Богданом Бенюком і Володимиром Шульгою пропонують запровадити мораторій… Далі »

Головний податківець Хмельниччини перебирається на Волинь? Головний податківець Хмельниччини перебирається на Волинь?

Головний податківець Хмельниччини Ігор Сінгаєвський очолить державну податкову службу у Волинській області. Про це повідомляють “Волинські новини” з посиланням на… Далі »