Янукович знайшов заміну на п’ять вакантних місць у РДА Хмельниччини Янукович знайшов заміну на п’ять вакантних місць у РДА Хмельниччини

Президент Віктор Янукович здійснив п’ять кадрових змін у райдержадміністраціях Хмельниччини. Відповідні розпорядження з’явилися на офіційному сайті Президента України. Зокрема, головою Городоцької… Далі »

Президент звільнив п’ять голів РДА Хмельницької області (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Президент звільнив п’ять голів РДА Хмельницької області (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Президент Віктор Янукович звільнив п’ять голів райдержадміністрацій Хмельницької області. Відповідні розпорядження глави держави з’явилися на офіційному сайті. Без владного портфеля… Далі »

Хмельницька область рясніє довгобудами: 26 шкіл, 25 медзакладів, 14 дитсадків Хмельницька область рясніє довгобудами: 26 шкіл, 25 медзакладів, 14 дитсадків

На початок 2013 року на Хмельниччині нараховувалося 762 довгобуди. Як повідомляє Головне управління статистики в області, у стадії незавершеного будівництва знаходяться… Далі »

На Хмельниччині знищено споживчу кооперацію – ОДА На Хмельниччині знищено споживчу кооперацію – ОДА

На Хмельниччині знищено споживчу кооперацію. Таку думку висловив заступник голови Хмельницької ОДА з питань АПК Володимир Галищук на засіданні комітету… Далі »

Проблеми купівлі нерозмитненого автомобіля в Україні Проблеми купівлі нерозмитненого автомобіля в Україні

У зв’язку з введення додаткових мит на імпортовані автомобілі українці все більше шукають можливості ввезти автомобіль  без сплати митних зборів… Далі »

Депутата-бютівця готові виключити з партії за співпрацю з іншим об’єднанням – Кравчук Депутата-бютівця готові виключити з партії за співпрацю з іншим об’єднанням – Кравчук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина”, нардеп Василь Кравчук пригрозив виключити з партії депутата Хмельницької обласної ради від фракції… Далі »

Хмельницькі енергоблоки – були ваші, стали наші, або НАЕКівський спосіб подолання соціальних дисбалансів Хмельницькі енергоблоки – були ваші, стали наші, або НАЕКівський спосіб подолання соціальних дисбалансів

Невизначеність із добудовою нових енергоблоків №№3 та 4 на Хмельницькій АЕС, втручання в місцеве самоврядування, як наслідок, часта зміна  місцевого… Далі »

Регіоналку Бесєду звільнили з поста директора “Хмельницької маслосирбази” Регіоналку Бесєду звільнили з поста директора “Хмельницької маслосирбази”

Депутата Хмельницької міської ради від фракції Партії регіонів Людмилу Бесєду звільнили з поста директора ПрАТ “Хмельницька маслосирбаза”. Такі відомості з’явилися у Єдиному… Далі »

У I кварталі «Хмельницькобленерго» отримало чистий прибуток на суму 38,2 млн. грн У I кварталі «Хмельницькобленерго» отримало чистий прибуток на суму 38,2 млн. грн

Енергопостачальна компанія «Хмельницькобленерго» у I кварталі 2013 року отримала чистий прибуток за міжнародними стандартами фінансової звітності в розмірі 38 млн…. Далі »

Майже 90% українців хотіли б контролювати витрати чиновників Майже 90% українців хотіли б контролювати витрати чиновників

Більшість українців переконані у необхідності прийняття антикорупційного закону, який дозволив би контролювати витрати чиновників, повідомляє “Дзеркало Тижня”. Українці пояснюють недієвість… Далі »