Про помічників депутатів ВР від Хмельниччини Про помічників депутатів ВР від Хмельниччини

Лише 2 з 11 народних обранці від Хмельниччини (інформацію про кількість депутатів взято з офіційного сайту Хмельницької обласної ради) оприлюднили… Далі »

Нардеп Лабазюк бідкається, що у парламенті позафракційним живеться не просто Нардеп Лабазюк бідкається, що у парламенті позафракційним живеться не просто

Народний депутат України, позафракційний Сергій Лабазюк зазначив, що у Верховній Раді позафракційним обранцям не просто отримати слово. Про це сьогодні… Далі »

В Україні треба розмежувати поняття “молочний продукт” і “замінник молочного продукту” – нардеп Лабазюк В Україні треба розмежувати поняття “молочний продукт” і “замінник молочного продукту” – нардеп Лабазюк

Перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань аграрної політики і земельних відносин, народний депутат України Сергій Лабазюк вважає, що… Далі »

КРУшники під час ревізії фінуправління Хмельницької міськради виявили порушень на 9 млн грн КРУшники під час ревізії фінуправління Хмельницької міськради виявили порушень на 9 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області під час ревізії Фінансового управління Хмельницької міської ради виявили порушень на суму понад 9 млн… Далі »

У Хмельницькому свободівці вимагають заборонити ямковий ремонт доріг У Хмельницькому свободівці вимагають заборонити ямковий ремонт доріг

Фракція ВО “Свобода” у Хмельницькій міській раді вимагає у міського голови Сергія Мельника  заборонити ямковий ремонт доріг, під час якого… Далі »

У I кварталі обсяг доходів бюджету Хмельницької області зріс на 11,5% – до 374 млн. грн У I кварталі обсяг доходів бюджету Хмельницької області зріс на 11,5% – до 374 млн. грн

У I кварталі цього року обсяг доходів бюджету Хмельницької області зріс на 11,5% і становив 374 млн. грн порівняно з відповідним… Далі »

Свободівець Сабій: В Україні – ГКЧП Свободівець Сабій: В Україні – ГКЧП

Народний депутат України від фракції ВО “Свобода” Ігор Сабій заявив, що провладні сили намагаються провести неконституційний переворот. Про це нардеп… Далі »

84% українців проти вільного продажу зброї 84% українців проти вільного продажу зброї

83,9% українців виступають проти надання громадянам права на придбання, зберігання і легальне носіння зброї в цілях особистої безпеки. Про це… Далі »

У 2012 році хмельницький міський голова збіднів майже на 15 тисяч гривень У 2012 році хмельницький міський голова збіднів майже на 15 тисяч гривень

За 2012р. міський голова Хмельницького Сергій Мельник задекларував 107 тис. 171 грн доходу. Про це написала міська газета “Проскурів”. Згідно… Далі »

Книжка «Заради жінки» починається віршем про нардепа у штанях (репліка) Книжка «Заради жінки» починається віршем про нардепа у штанях (репліка)

Не можу промовчати про фарс, про наругу над поезією. До свого 60-ліття голова Ярмолинецької районної ради влаштував у великому залі… Далі »

Ядуха затвердив межу санітарно-захисної зони ХАЕС радіусом 2,7 км Ядуха затвердив межу санітарно-захисної зони ХАЕС радіусом 2,7 км

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха визначив межу санітарно-захисної зони Хмельницької атомної електростанції радіусом 2,7 км за межами населених пунктів. Відповідний документ очільник ОДА… Далі »