За роки незалежності вимерло 6 населених пунктів Хмельницької області За роки незалежності вимерло 6 населених пунктів Хмельницької області

3 1991 до 2012 роки у Хмелницькій області вимерло 6 населених пунктів. Про це у відповідь на запит Тиждень.ua повідомили в… Далі »

Пісня про Ядуху і Герега-“Епіцентр” вийшла на Tvi – ВІДЕО Пісня про Ядуху і Герега-“Епіцентр” вийшла на Tvi – ВІДЕО

Український телеканал Tvi присвятив сюжет народній творчості на Хмельниччині. У програмі “Проти ночі” за 8 квітня вийшли уривки відеозаписів з презентацієї… Далі »

У березні облстат зафіксував дефляцію 0,1% У березні облстат зафіксував дефляцію 0,1%

У Хмельницькій області у березні зафіксована дефляцію 0,1% порівняно з лютим цього року. Про це повідомляє Головне управління статистики в… Далі »

Про баланс відповідальності Про баланс відповідальності

Влада нарешті зважилася на помилування Юрія Луценка. Справа Луценка дуже явно доводила вибірковість правосуддя в Україні. Адже якби аналогічні вимоги,… Далі »

Тупые. Безграмотность как норма власти в Украине(рос.) Тупые. Безграмотность как норма власти в Украине(рос.)

Государством управляют малограмотные особи с дипломами сомнительного происхождения. Ниже — заявление Игоря Скосара, депутата-«тушки», вышедшего из парламентской фракции БЮТ на… Далі »

АМК видав передпасхальні рекомендації супермаркетам і товаровиробникам Хмельниччини АМК видав передпасхальні рекомендації супермаркетам і товаровиробникам Хмельниччини

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМК рекомендувало регіональним торговельним мережам, оптово-роздрібним ринкам та птахофабрикам утриматися від встановлення економічно необґрунтованих оптово-відпускних і… Далі »

На Хмельниччині рятувальники влаштували міні-дамбу на річці Вовк На Хмельниччині рятувальники влаштували міні-дамбу на річці Вовк

З метою запобігання підтоплення житлових будинків у Деражні співробітники пожежно-рятувальної частини провели роботи з влаштування 55-метрового валу з 150-ти мішків… Далі »

Кам’янчани власноруч візьмуться за порятунок своїх пам’яток? Кам’янчани власноруч візьмуться за порятунок своїх пам’яток?

У Кам’янці-Подільському виникла ідея створення спеціального реставраційного фонду, у який би накопичувалися кошти на порятунок пам’яток архітектури, які знаходяться в… Далі »

У 2012 році доходи голови Хмельницької облради Дерикота становили 167 тис. грн – Декларація У 2012 році доходи голови Хмельницької облради Дерикота становили 167 тис. грн – Декларація

У 2012 році голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот задекларував 167 тис. грн доходів. Відповідна копія декларації посадовця оприлюднена на… Далі »

Історія ”Сімейних”. Перший мільйон Арбузова – грабунок вкладників ”Приватбанку”? Історія ”Сімейних”. Перший мільйон Арбузова – грабунок вкладників ”Приватбанку”?

З кожним роком президентства Віктора Януковича все більше владних посад в країні переходить до людей з команди старшого сина Президента… Далі »

Ядуха знайшов цапів відбувайлів за зрив весняно-польових робіт Ядуха знайшов цапів відбувайлів за зрив весняно-польових робіт

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха заявив, що голови райдержадміністрацій персонально відповідають за проведедння комплексу весняно-польових робіт. Про це глава регіону… Далі »