Лукашук ганьбить опозицію, бо судиться з журналістами – Томенко Лукашук ганьбить опозицію, бо судиться з журналістами – Томенко

Народний депутат України, заступник голови партії ВО “Батьківщина” Микола Томенко впевнений, що опозиціонерам не гоже судитися з журналістами. Таку відповідь він… Далі »

Кравчук відмовився від оцінки “відмінно” для обласної ВО “Батьківщина” Кравчук відмовився від оцінки “відмінно” для обласної ВО “Батьківщина”

Народний депутат України і голова Хмельницької обласної організації ВО “Батьківщина” Василь Кравчук оцінив роботу партійної організації на “задовільно”. Таку оцінку сьогодні… Далі »

Від ВО “Батьківщина” чотири нардепи куруватимуть Хмельниччину Від ВО “Батьківщина” чотири нардепи куруватимуть Хмельниччину

Народний депутат України, заступник голови партії ВО “Батьківщина” Микола Томенко відповідатиме за Хмельницьку область від парламентської фракції ВО “Батьківщина. Про це… Далі »

У хмельницьких опозиціонерів розбіжності щодо координації акції “Вставай, Україно!” У хмельницьких опозиціонерів розбіжності щодо координації акції “Вставай, Україно!”

Народний депутат України від ВО “Свобода” і голова Хмельницької свободівської облорганізації Ігор Сабій вважає, що координаторами хмельницької акції “Вставай, Україно!”… Далі »

Автор пісень “Вилитий козак” і “Герега-Епіцентр” Валентин Мазур: “Ядуха достойний ще більших віршів…” Автор пісень “Вилитий козак” і “Герега-Епіцентр” Валентин Мазур: “Ядуха достойний ще більших віршів…”

Голова Ярмолинецької районної ради Валентин Мазур несподівано став народним поетом-героєм всесвітньої мережі Інтернет. Пісні на вірші Мазура “Вилитий козак” (присвята… Далі »

Ядуха задекларував 172 тис. грн доходів за минулий рік – Декларація Ядуха задекларував 172 тис. грн доходів за минулий рік – Декларація

У 2012 році голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха задекларував 172 тис. 438 грн доходів. Відповідна копія декларації оприлюднена на сайті… Далі »