На Хмельницьку митницю заступив колишній податківець На Хмельницьку митницю заступив колишній податківець

Тимчасове виконання обов’язків начальника Хмельницької митниці міністерства доходів і зборів України покладено на радника митної служби України першого рангу Михайла… Далі »

Українці самі занижують собі зарплату Українці самі занижують собі зарплату

Кількість безробітних в Україні скорочується. Згідно з даними Державної служби статистики, в березні цього року змогли знайти собі роботу 17,5… Далі »

У Кам’янці-Подільському відкрили пам’ятник туристу У Кам’янці-Подільському відкрили пам’ятник туристу

У Кам’янці-Подільському презентували пам’ятник туристу під час відкриття туристичного сезону-2013. Як пише місцеве видання “Вже інфо”, чоловіча скульптура висотою 2 метри… Далі »

Гаврішко занепокоївся непривабливими селами Гаврішко занепокоївся непривабливими селами

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко визнав, що населені пункти регіону знаходяться у непривабливому стані. “Після зими населені пункти… Далі »

У Хмельницькому рухівця викликають до міліції за спалений прапор Партії регіонів У Хмельницькому рухівця викликають до міліції за спалений прапор Партії регіонів

Голова Хмельницької міської організації Народного Руху України Сергій Скоробагатий отримав повістку про виклик до слідчого відділу Хмельницького МВ УМВС України… Далі »

Суд знову на боці Дяченка – ринок «Бартерсервіс» перекочував до приватної власності Суд знову на боці Дяченка – ринок «Бартерсервіс» перекочував до приватної власності

Незважаючи на закінчення оренди, суд повернув приватній структурі ринок «Бартерсервіс», який займає майже третину із 18 гектарів речового ринку у… Далі »

Хмельницька область запропонувала Мінрегіонбуду 300 проектів із енергозбереження Хмельницька область запропонувала Мінрегіонбуду 300 проектів із енергозбереження

У 2013 році Хмельницька область запропонувала Міністерству регіонального будівництва 300 проектів із енергозбереження загальною вартістю понад 900 млн. грн. Про це… Далі »

Нардеп Герега очолив Федерацію важкої атлетики України Нардеп Герега очолив Федерацію важкої атлетики України

Народного депутата України від Партії регіонів (192 виборчий округ) Олександра Герегу обрали президентом Федерації важкої атлетики України. Про це повідомляє персональний… Далі »