У Хмельницькому рухівця викликають до міліції за спалений прапор Партії регіонів

Голова Хмельницької міської організації Народного Руху України Сергій Скоробагатий отримав повістку про виклик до слідчого відділу Хмельницького МВ УМВС України на 24 квітня за спалений прапор Партії регіонів.

Про це він повідомив телефоном НГП.

“Зустріч призначили дев’яту ранку 24 квітня у міському відділі міліції. Наскільки мені відомо, проти мене відкрите кримінальне провадження. Думаю, що згодом кримінал замінять на адміністративне правопорушення, підвівши під “хуліганку”, – сказав С.Скоробагатий.

Рухівець також не виключає, що за спалений стяг “регіонів” його можуть арештувати на кілька діб.

Голова Хмельницької міської організації Партії регіонів Анатолій Собко підтвердив НГП, що ПР звернулася до правоохоронних органів з проханням дати відповідну оцінку діям пана С.Скоробагатого.

Як відомо, 19 квітня цього року голова Хмельницької міської організації Народного Руху України Сергій Скоробагатий у центрі Хмельницького спалив прапор регіоналів на знак протесту про фальшування запрошення опозиції на акцію “Вставай, Україно!”. На думку рухівця, причетність до поширення цих листівок мають представники партії влади.

[ewTDiQoN-kA]

Нагадаємо, що за схожий вчинок – спалення прапору Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади – помічника-консультанта народного депутата України від ВО “Свобода” І.Сабія Віктора Бурлику було арештовано на п’ять діб і відправлено до ізолятора тимчасового утримання.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Скоро в них земля під ногами горітиме по всій Україні.

  2. клоуны на арене. есть партии, а есть вошь лобковая, скачушая на их знаменах и власти. данный персонаж, вероятно, готовится стать героем комиксов, т.к. партийный лидер с него, увы, смешон.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.