Ядуха “нагородив” доганами своїх заступників Ядуха “нагородив” доганами своїх заступників

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха оголосив догани першому заступнику голови ОДА Вадиму Гаврішку та заступнику голови ОДА з питань АПК… Далі »

Понад 90% місцевих бюджетів Хмельницької області є дотаційними – Дерикот Понад 90% місцевих бюджетів Хмельницької області є дотаційними – Дерикот

Із 626 місцевих бюджетів Хмельницької області 596 (а це 92,5%) є дотаційними. Про це наголосив голова обласної ради Микола Дерикот… Далі »

У I кварталі будівництво пішло в піке – мінус 1,9% У I кварталі будівництво пішло в піке – мінус 1,9%

У січні–березні 2013р. підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 131,2 млн.грн, що на 1,9% менше порівняно з січнем-березнем… Далі »

У Хмельницькому “медведчуківці” говорили про федералізацію і референдум У Хмельницькому “медведчуківці” говорили про федералізацію і референдум

У Хмельницькому 16 квітня 2013 року відбувся круглий стіл у рамках проекту “Українська Федерація”, ініційований Всеукраїнським громадським рухом “Український вибір”…. Далі »

Мажоритарники Буряк і Мельниченко “прокатали” законопроект щодо поліпшення умов виходу на пенсію Мажоритарники Буряк і Мельниченко “прокатали” законопроект щодо поліпшення умов виходу на пенсію

Верховна Рада України не підтримала проект закону про внесення змін до закону ”Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування” (щодо поліпшення умов… Далі »

У Хмельницькому горів склад зі штучними квітами – ВІДЕО У Хмельницькому горів склад зі штучними квітами – ВІДЕО

У Хмельницькому на вулиці Тернопільській, 13 виникла пожежа складського приміщення приватного підприємця, де зберігались штучні квіти. Як повідомляє Головне управління… Далі »