Мажоритарники Буряк і Мельниченко “прокатали” законопроект щодо поліпшення умов виходу на пенсію

Верховна Рада України не підтримала проект закону про внесення змін до закону ”Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування” (щодо поліпшення умов виходу на пенсію), запропонований народним депутатом Сергієм Міщенком (позафракційний).

За пропозицію прийняти законопроект за основу проголосували 223 народних депутатів із 388, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроектом пропонувалось встановити, що чоловіки мають виходити на пенсію після досягнення 60 років, жінки – 55 років за умови наявності страхового стажу не менш як 15 років.

Із нардепів від Хмельниччини не підтримали проект постанови регіонали Сергій Буряк і Володимир Мельниченко.

“За” голосували регіонали Віктор Бондар та Олександр Герега, бютівці Василь Кравчук і Олег Лукашук, ударівець Олександр Корнійчук, комуністка Ольга Борита, свободівець Ігор Сабій, позафракційний Сергій Лабазюк.

Свободівець Олександр Мирний на час голосування був відсутній.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Не разом, так поруч –
  само так самовисуванець Бондар голосував з регіоналами
  проти скасування пенсійної реформи

  Серед нардепів Хмельниччини законопроект про скасування пенсійної реформи, яка збільшила українцям пенсійний вік, підтримали лише троє – «свободівець» Ігор Сабій, позафракційний «народник» Сергій Лабазюк та Олег Лукашук з фракції «Батьківщина».

  Драматургію того голосування, що відбувалось 2 квітня саме в той час, коли під стінами парламенту гомонів багатолюдний мітинг, хто тільки вже не коментував. Та й було що! У Верховній Раді не вистачило усього шести голосів до заповітних 226, які були потрібні, щоб скасувати так звану пенсійну реформу. Ту саму пенсійну реформу «папєрєдьнєго уряду Азірова», яку багато хто з нинішніх обранців ще кілька місяців тому під час свого кандидатства жбурляли в хвіст та гриву – як антинародну, грабіжницьку і таку, що підлягає негайному скасуванню новообраним складом парламенту.

  Серед таких гнівних викривачів антинародної політики та захисників пенсіонерів впевнено лунав голос тоді ще кандидата-самовисуванця Віктора Бондаря. Жодна з його чисельних зустрічей по селах Поділля не обходилась без справедливого докору владі, яка припустилася підвищенню пенсійного віку, не роблячи зі свого боку жодного кроку для вирішення нагальних проблем української економіки – насамперед, безробіття. Ось лише один фрагмент його передвиборчого виступу, взятий з публікації на цьому сайті «Виктор Бондарь: «независимый» самовыдвиженец во фракции «регионов» http://ngp-ua.info/2013/03/4068#t=03:46.891 (з 3 хв. 45 сек. – до кінця фрагменту, півтори хвилини)

  Справжня ціна цих слів кандидата стала зрозуміла 2 квітня 2013 р. о 13:36 – саме у цей час, згідно електронного протоколу на сайті Верховної Ради, в сесійній залі під куполом відбулося голосування по законопроекту № 1063 про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо страхового стажу та умов виходу на пенсію).

  В регіоналівській четвірці нардепів-хмельничан, яка долучилась до «провалу» відміни пенсійної реформи, лише остаточний результат однаковий – але ж забезпечили вони його по-різному. Олег Буряк того дня зовсім не брав участь у жодному голосуванні в сесійній залі. Інші троє були присутні та двоє з них (Олександр Герега та Володимир Мельниченко) прийняли участь у голосуванні по «пенсійному питанню» – натиснули кнопку «утримався». Що, зрозуміло, дорівнювалося фактично свідомому рішенню – «проти». Отже депутати визначили свою позицію.

  Та дуже нестандартно поводився під час розгляду цього законопроекту депутат Віктор Бондар, який ще в грудні несподівано для своїх виборців долучився до лав фракції «регіоналів». Він тоді це мотивував, зокрема, і тим, що залишаючись позафракційним депутатом, мав би набагато менше можливостей впливати на прийняття рішень, потрібних для покращення життя подолян. Навіть, як приклад, наводив той факт, що позафракційні депутати, згідно регламенту, у разі скороченого розгляду питань, не мають можливості виступати з трибуни відстоюючи інтереси виборців. Прикро – але факт: 2-го квітня той самий Бондар у 13:06 підтримав саме скорочений розгляд соціально болючого питання про відміну пенсійної реформи. Тобто таким голосуванням долучився до тих, хто позбавив права виступу позафракційних колег та суттєво обмежив час на обговорення у Раді цієї гострої проблеми.

  А вже через півгодини, саме під час принципового голосування за скасування пенсійної реформи, депутата Бондаря начебто зовсім не було в сесійній залі. Його картка не брала участь в голосуванні. Про що свідчить той самий електронний протокол на сайті Верховної Ради: «не голосував»
  .
  Скажете, у депутата раптово виникли само в той час невідкладні справи поза сесійною залою? Тоді лишається порадіти, що ці справи швидко та благополучно вирішились – і вже через дві хвилини після «пенсійного голосування», в 13:38, нардеп Віктор Бондар особисто голосував по наступному питанню порядку денного засідання Ради.

  Чи дивна така поведінка депутата? Схоже, що ні. Вона для Віктора Бондаря сприймається вже закономірною – після того, як він всього за перший місяць перебування в парламенті перетворився з критично налаштованого самовисуванця-реформатора у прибічника правлячої партії. Що то далі буде?..

 2. Перед самим голосуванням було вирішено за ініціативою автора законопроекту депутата Міщенко, що призвіща всіх, хто НЕ ПІДТРИМАЄ відміну пенсійної реформи цього разу будуть опубліковані у всіх районих газетах.

  2 квітня все пройшло тишком – нишком, а тепер Бондар та Герега злякались, що люди їх на вила підіймуть. Та з переляку натиснули кнопки… А що ж їм заважало ТАК ЗРОБИТИ 2-го квітня? Все щось мутять, та всякий раз на свою кишеню. Перевертні.

 3. Вчора, 16 квітня, Рада голосувала по двох аналогічних законопроектах, кожний з яких передбачав скасування пенсійної реформи – номери 1026 від Міщенко, та 1073 від Денісової.

  ТАК ЗА ДРУГИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ НІ БОНДАР, НІ ГЕРЕГА ВЖЕ НЕ ГОЛОСУВАЛИ !!!!!!!

  І ніхто про це вже не напише… Отакі в нас “чесні” журналісти.

 4. .Журналисты составили рейтинг владельцев дорогих часов в Украине. Так, согласно информации ТВi, самые ценные часы носит бизнесмен Ринат Ахметов. Его Patek Philippe Minute Repeater стоит 701 тысячу долларов, сообщает ZN.UA.Это ценные платиновые астрономические часы из коллекции Grand Complications. У него есть вечный календарь, указатель фаз луны, репетир и турбийон. Изготовлен из платины или белого золота. Сапфировое стекло. Ремешок из кожи аллигатора.

  На втором месте – Ulysse Nardin 780-90 одиозного члена партии власти Юрия Иванющенко за 685 тысяч условных единиц. Это даже не часы, а маленький театр на руке. На циферблате оживает сюжет одной из битв Александра Македонского. Часы изготовлены из 18-каратного белого золота, с ручной гравировкой и сапфировым стеклом. Ремешок из крокодиловой кожи.

  Часы Бориса Колесникова также попали в объектив. Это хронометр из розового золота от Greubel Forsey Double Tourbillon. Его цена в Интернете – от 420 до 510 тысяч долларов. Водонепроницаемость – до 30 метров, часы изготовлены из розового золота, ремешок из кожи крокодила. Двойной турбийон.А вот “регионал” Николай Баграев сверкает турбийоном. В Интернете эти часы можно найти по 166 500 долларов. 18-каратное розовое золото, сапфировое стекло, 25 камней.

  У Татьяны Бахтеевой часы из 18-каратного белого золота, с турбийоном, механизм с ручным заводом. Безель и крепления для ремешка украшены 74 бриллиантами. Цена – около 100 000 долларов.

  Если суммировать стоимость аксессуаров этих деятелей, получим просто космическую цифру – примерно 2 миллиона 512 тысяч долларов США, или 20 миллионов 96 тысяч гривен.

  Чтобы было конкретнее и буквальнее, на руках у власть имущих висит сумма, соизмеримая с 17520 минимальных зарплат или 22478 минимальных пенсий украинцев.

  “Регионал” Михаил Чечетов с “котлами” стоимостью в треть киевской квартиры заявил, что интерес журналистов о происхождении часов не уместен. Однако сообщил, что часы ему подарили на 50-летие, однако уже не помнит, кто, отмечает издание.

  Коллега парламентского “дирижера” Владислав Лукьянов не стесняется, что носит на левой руке 44 минимальные пенсии. Часы ему, кстати, тоже подарили. И сделал это мэр Харькова Геннадий Кернес.

  Отдельного внимания заслуживает и коллекция главы нашего государства. На руке Президента Виктора Януковича в разное время фотограф Влад Содель зафиксировал семь разных часов, общей стоимостью около 260 тысяч долларов.Рейтинг возглавляет часы Patek Philippe Mens Grand Complications стоимостью от 107 до 165 тысяч долларов. На втором месте – Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine, который, по данным Соделя, стоит от 27 до 32 тысяч долларов. Тройку самых дорогих часов замыкает Breguet Watches Classique Automatic Ultra Slim с ценой около 18,8-15,4 тысячи долларов. Остальные – не дешевые модели.

  Журналисты отправили запрос в Администрацию Президента о количестве часов в коллекции Януковича и их стоимость. В ответ получили, что запрос не соответствует закону, потому что данные о личных вещах гаранта не являются публичной информацией.Теги: депутаты, часы

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.