На кого тепер працюють «однорукі бандити»? На кого тепер працюють «однорукі бандити»?

За підрахунками Антикорупційного бюро, обіг відкатів правоохоронцям від грального бізнесу лише в Києві за рік становить близько одного мільярда доларів…. Далі »

Історія Сімейних. Частина ІІІ. Торгівля краденими хом’ячками Історія Сімейних. Частина ІІІ. Торгівля краденими хом’ячками

Ліси навколо Святогірської Лаври нагадують “Конча-Заспу” – порослі соснами маєтки, де за кам’яними парканами проглядаються шикарні дерев’яні тереми, та блищать… Далі »

Бютівець Лукашук був помічений у спільному голосуванні з регіоналами Бютівець Лукашук був помічений у спільному голосуванні з регіоналами

Протягом 16-18 квітня народний депутат України від ВО “Батьківщина” (187 виборчий округ) Олег Лукашук голосував синхронно з владою, всупереч рішенням фракції…. Далі »

Красунчики-мазунчики української політики Красунчики-мазунчики української політики

Хіба це не добре для політика – з усіх питань мати власну позицію і завжди її публічно демонструвати? Хіба не… Далі »

Мельник працевлаштовує “збитих льотчиків” Мельник працевлаштовує “збитих льотчиків”

Хмельницький міський голова користується практикою повернення у структуру міської влади її колишніх чиновників. Зокрема, на посаду директора комунального підприємства по… Далі »

У Ядухи має бути не більше чотирьох заступників – Азаров У Ядухи має бути не більше чотирьох заступників – Азаров

Кабінет міністрів України ухвалив постанвоу про кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій. Відповідне рішення Прем’єр-міністр Микола Азаров підписав 17 квітня…. Далі »

Промисловість Хмельниччини знову впала Промисловість Хмельниччини знову впала

За січень-березень 2013 падіння промислового виробництва Хмельницької області становило 7,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (за січень-лютий цього… Далі »

Половина роботодавців не вважає за потрібне преміювати співробітників – опитування Половина роботодавців не вважає за потрібне преміювати співробітників – опитування

Половина працюючих українців не отримує за свою працю бонусних виплат Про це свідчать результати опитування, проведеного кар’єрним порталом «Rabota.ua». За… Далі »

35% українців вважають хабар простим і легким способом вирішувати проблеми 35% українців вважають хабар простим і легким способом вирішувати проблеми

75,7% опитаних українців жодного разу за минулий рік не давали хабар за надання адміністративних послуг. Про це свідчать результати опитування,… Далі »

За три місяці обсяги сільгоспвиробництва зросли на 16,3% – облстат За три місяці обсяги сільгоспвиробництва зросли на 16,3% – облстат

У Хмельницькій області у січні-березень 2013 року загальне виробництво продукції сільського господарства порівняно з відповідним періодом 2012 р. зросло на… Далі »