Половина роботодавців не вважає за потрібне преміювати співробітників – опитування

Половина працюючих українців не отримує за свою працю бонусних виплат

Про це свідчать результати опитування, проведеного кар’єрним порталом «Rabota.ua».

За даними опитування, преміювати своїх співробітників прийнято в 50% компаній, у 46% випадків українців не балують бонусними виплатами, а ще 4% українців повідомили, що взагалі не знають про таку практику.

У 30% випадків розмір премії дорівнює десятій частині реального окладу співробітника. У 27% випадків премія становить 10-25% від зарплати, а в кожному четвертому випадку може досягати й половини місячного заробітку.

Кожен 10-й опитаний, який отримував на своєму місці роботи премію, повідомив, що її розмір перевищує 75% від окладу.

Також опитування показало, що в 52% українських компаній співробітники преміюються офіційно. У кожній третій компанії премію співробітники отримують «в конверті», а у 7% випадків – частина премії нараховується як офіційний оклад, а решта виплачується «на руки».

46% українців зазначили, що у них на роботі премії виплачуються співробітникові за умови його відмінної, зразкової роботи. 42% українців отримують премії як бонус за отриманий компанією прибуток завдяки їхній роботі. У кожній п’ятій компанії преміювати співробітників прийнято з нагоди великих свят.

У 59% українських компаній, премія не є приводом для торжества і виплачується без розголосу. У 18% випадків співробітник, отримуючи премію, заохочується вдячністю і похвалою від керівника, а в 13% – така похвала звучить у присутності колег.

Дослідження було проведено порталом «Rabota.ua». Вибірка становила 887 респондентів з усієї України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.