Хмельницького свободівця, який спалив прапор Партії регіонів, арештували Хмельницького свободівця, який спалив прапор Партії регіонів, арештували

Помічника-консультанта народного депутата України від ВО “Свобода” І.Сабія Віктора Бурлика арештували на п’ять діб за спалення прапора Партії регіонів у… Далі »

Коліщак написав заяву на звільнення з посади голови Хмельницької РДА Коліщак написав заяву на звільнення з посади голови Хмельницької РДА

Сьогодні Віктор Коліщак написав заяву на звільнення з посади голови Хмельницької райдержадміністрації. Про це НГП повідомляють власні джерела. Як відомо,… Далі »

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ГУБЕРНАТОР ГОТУЄ ЗВІЛЬНЕННЯ 10 ГОЛІВ РДА (ДАЛІ БУДЕ) ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ГУБЕРНАТОР ГОТУЄ ЗВІЛЬНЕННЯ 10 ГОЛІВ РДА (ДАЛІ БУДЕ)

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха готує подання Президенту Віктору Януковичу на звільнення десяти голів райдержадміністрації. Як повідомляють НГП власні джерела,… Далі »

Клієнт “пральні” Януковича не уникнув педофільного скандалу. Історія “Сімейних”. Частина ІІ Клієнт “пральні” Януковича не уникнув педофільного скандалу. Історія “Сімейних”. Частина ІІ

Спадкоємець Віктора Януковича нинішній царевич Олександр по-молодості досить легковажно ставився до життя. Коли його батько писав в біографії, що його… Далі »

Судді у Хмельницькому наставили міток за графіті з Януковичем – ФОТО Судді у Хмельницькому наставили міток за графіті з Януковичем – ФОТО

У Хмельницькому розклеїли фото з червоною крапкою на голові судді, який підтвердив вирок двом авторам графіті з міткою на чолі… Далі »

Україна винна вкладникам Ощадбанку СРСР 117 млрд. грн. Україна винна вкладникам Ощадбанку СРСР 117 млрд. грн.

Обсяг заборгованості держави перед вкладниками Ощадбанку колишнього СРСР становить 116,76 млрд грн, йдеться в повідомленні Міністерства фінансів України. У ньому… Далі »

Прокуратура попередила незаконне надання в оренду понад 1100 га земель Красилівського району Прокуратура попередила незаконне надання в оренду понад 1100 га земель Красилівського району

У Красилівському районі за втручання прокуратури попереджено незаконне надання в оренду понад 1100 га сільсьгосподарських земель. Як повідомили у прес-службі… Далі »

Ядуха задумав пропусити крізь підконтрольну структуру майже 2 млн. грн Ядуха задумав пропусити крізь підконтрольну структуру майже 2 млн. грн

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха підключив до реалізації Національного проекту під патронатом Президента “Нове життя – нова якість охорони материнства та… Далі »