Хмельницького свободівця, який спалив прапор Партії регіонів, арештували

Помічника-консультанта народного депутата України від ВО “Свобода” І.Сабія Віктора Бурлика арештували на п’ять діб за спалення прапора Партії регіонів у Хмельницькому біля пам’ятника Тараса Шевченка 9 березня цього року.

Свободівець Віктор Бурлик. Фото Віталія Тараненка

Свободівця Віктора Бурлика арештували. Фото Віталія Тараненка

Відповідне рішення сьогодні ухвалив Хмельницький міськрайонний суд, повідомив НГП нардеп Ігор Сабій.

“Бурлика посадили до Хмельницького СІЗО на п’ять діб. Суд застосував статтю “злісне хуліганство”, – прокоментував політик.

Він зазначив, що двоє інших свободівців – Дмитро Бакалець і Максим Мужичук – відбулися адміністративною відповідальністю, відповідно, 81 грн і 51 грн.

В обласній організації Партії регіонів задоволені судовим рішенням.

“Ми задоволені тим, що правопорушник має бути покараний. Яке там стягнення (більше чи менше), мене це не дуже хвилює. Рішення ухвалював суд. Я вважаю, що будь-який правопорушник має відповідати за свої незаконні дії”, – прокоментував заступник голови облорганізації ПР Михайло Войтюк.

Як повідомляв НГП, 9 березня цього року у Хмельницькому біля пам’ятника Тарасу Шевченка активісти обласної організації ВО “Свобода” спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади.

Акт спалення стягу провели перед офіційними заходами влади.

І.Сабій зауважив, що кілька правоохоронців намагалися завадити його опозиційній силі спалити прапор Партії регіонів.

“Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів”, – наголосив свободівець.

Пізніше Хмельницька міська організація Партії регіонів направила звернення у міський відділ міліції з проханням притягнути до кримінальної відповідальності (за частиною 2 ст. 296 ККУ) активістів ВО “Свобода”, які спалили прапор регіоналів.

[Kbr8puRjuOA]

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 16

 1. спалили синю тряпку і отримали увязнення. Жах в якій країні живемо. країну розікрали, вбивці гуляють на волі, а сидять політичні опоненти. Бридко, дуже бридко. Влада ще більше накалює і без того гарячу ситуацію.

 2. Це вже навіть не смішно. Наш суд самий справедливий в світі.

 3. ганьба суддям! повний брєєєєддд!!!!

  • Завтра цей придурок прийде до тебе і спалить цю тряпку в тебе в хаті. Подивишся, брєд це чи не брєд. Мало дали.

   • Та це розкручує влада Свободу. Тягнибока в другий тур.

    • давай ми тебе розкрутимо – посидиш трохи в СІЗО. згоден, рагуль, посидіти трохи.

     • Чуєш ти, шпана зомбована, ти та твої побратими тільки складова інструменту. включи мозжечек, зроби зусилля.

   • Партія регіонів вироком задоволена. Звичайно ручний суд, ручна міліції. Ядуха тішиться. Забув як в СІЗО за фальсифікацію виборів сидів.

   • до чого тут – прийде до мене додому? Ви шановний анонім не плутайте вулицю і дім – це різні речі. Ви краще почитайте матеріали справи (судової) – вони є в інеті та зрозумієте, що цього хлопцю дали 5 діб за якусь ганчірку, навіть не прапор правлячої партії. І це є повним бредом. Правосуддя повинно бути не вибірковим. А я впевнений, якщо ви зараз біля Шевченка спалите прапор “Свободи” чи “Батьківщини”, то вам нічого за це не буде, а ось ганчірку ПР – посадять. Хіба це нормально?

    • читач правий. влада біснується, сьогодні до арешту приговорили чоловіка, який пікетував Межигіря. Василь Гацько – Батько двох дітей, громадський активіст. Він просто стояв з плакатом і все. Йому на рівному місці впаяли арешт.
     Куди йдемо? Чи ви мазохісти? вам на голову сруть а ви тішитеся.

 4. барани, це тільки більше розлючує людей. чим думає суддя Козак, невже задницею

 5. Герой дня: суддя Козак Оксана Володимирівна, з 2007 року указом Ющенка призначена судею Летичівського районного суду, в 2011 році переведена в Хмельницький.

 6. Мало Бурдилогам дали!!!!

 7. Можна по різному сприймати Свободу, але такий вирок треба засуджувати однозначно, інакше завтра на його місці можемо бути ми.

 8. цю справу замовив Ядуха.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.