У Хмельницькому “медведчуківці” говорили про федералізацію і референдум

У Хмельницькому 16 квітня 2013 року відбувся круглий стіл у рамках проекту “Українська Федерація”, ініційований Всеукраїнським громадським рухом “Український вибір”.

Як повідомляє  сайт “Українського вибору”, проект “Українська Федерація” – це справжній діалог суспільства з науковою і політичною елітою країни в контексті реформування держави.

Голова координаційної ради Громадського руху “Український вибір” у Хмельницькій області Сергій Крижанівський поінформував колег про негативний стан соціальних програм в області. “Тому саме сьогодні актуальне питання федералізації регіонів”, – зазначив голова координаційоної ради Хмельниччини.

Присутні вирішили, що питання круглого столу дуже важливі, тому потребують винесення на загальне обговорення суспільства (очевидно, мова йде  про референдум).

Як відомо, у 2012 році колишній глава Адміністрації президента Кучми Віктор Медведчук створив громадський рух “Український вибір”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Сергій Крижанівський – головоа областної організації Українського Реєстрового Козацтва. Як бачиомо – засланий козачок антиукраїнських сил, зрадник і мутант.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.