Гаврішко занепокоївся непривабливими селами

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко визнав, що населені пункти регіону знаходяться у непривабливому стані.

“Після зими населені пункти мають досить непривабливий вигляд, украй занедбані ліси, у незадовільному стані знаходяться дороги. Тому у найкоротший термін ми повинні завершити прибирання населених пунктів, доріг, узбіч, парків, кладовищ, висадити дерева та кущі”, – заявив посадовець на сьогоднішній колегії облдержадміністрації.

Попри це пан Гаврішко наголосив, що варто докласти зусиль, щоб “мешканці області зустріли великодні свята з гарним настроєм”.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА, у день Всеукраїнського суботнику з благоустрою населених пунктів та територій, який відбувся 20 квітня, на Хмельниччині брало участь близько 300 тисяч осіб.

За день упорядковано парки, сквери, алеї та інші території площею понад 937,4 га. Під час суботнику висаджено 14,5 тис.дерев, 7,638 тис.кущів, упорядковано 2,7 тис.м.кв. газонів і квітників, ліквідовано 108 од. сміттєзвалищ, з яких було зібрано і вивезено 2070 м.куб. сміття.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.