Нетішинські громадські організації поставили під сумнів досягнення екс-секретаря Степаненка

Об’єднання громадських організацій “Народовладдя” (Нетішин), куди входить до десятка ГО, відреагували на заяву колишнього секретаря Нетішинської міської ради Миколи Степаненка про високе місце Нетішина у зразковості благоустрою.

“Повідомляємо з приводу статті, що паном Степаненко дещо спотворена інформація про його одноосібні досягнення. Зокрема він повідомив, що “протягом 2012-2013 років йому вдалося досягти певного позитиву міста енергетиків. Зокрема, Нетішин посів 4 місце за благоустроєм в Україні”, – говориться у заяві ОГО “Народовладдя”, яке надійшло на адресу “Незалежного громадського порталу”.

На думку “народовладців”, ця інформація не відповідає дійсності, оскільки Нетішин займав 4 місце в рейтингу благоустрою у 2011 році за що був відзначений розпорядженням Кабміну від 10 вересня 2012 р. № 653-р.

Основні витрати на благоустрій, стверджують громадські організації, були закладені місцевим бюджетом, який розроблявся та затверджувався ще попередньою каденцією влади. За умовами конкурсу учасники-міста 4 категорії (до 50 тис.населення) подавали матеріали ще до кінця 2012 року. На пост виконуючого обов”язки міського голови пан Степаненко заступив у березні 2012 року.

“Одноосібним досягненням команди Степаненка можна вважати тільки призове місце в рейтингу з благоустрою за результатами 2013 року. Не виключено, що Нетішин за підсумками 2013 року може потрапити в призери. Але при цьому витрати на благоустрій міста в 2013 році збільшено в рази, що свідчить про їх завищений розмір. Наприклад закладена вартість однієї людино-години робіт “Очистки проїжджої частини дорiг бiля бордюрiв вручну” обійшлась місцевому бюджету в 41,06 грн., що еквівалентно заробітній платі одного прибиральника в 7 тис. 227 грн”, – зазначається у заяві ОГО “Народовладдя”.

Для довідки “народовладці” надали відповідні розрахунки: Площа міста Нетішин – 24,67 кв. км, витрати на благоустрій в 2013 р. становили 7,9 млн.грн; площа м.Ковель, 47,3 кв. км, витрати на благоустрій в 2013 р. – 8 млн.грн; площа м. Луцьк 42 кв. км, витрати на благоустрій в 2013 р. – 9,6 млн.грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Ну, теперь уж точно заживут, нетешинцы! Теперь только первые места во всех рейтингах будут! Сало Нации!

  2. Все буде гуд.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.