Мельниченко таки вийшов з Партії регіонів – ЗМІ Мельниченко таки вийшов з Партії регіонів – ЗМІ

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Мельниченко заявив про вихід з партії і фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Про… Далі »

У Славуті хочуть заборонити Партію регіонів, а в Ізяславі – тікають регіонали У Славуті хочуть заборонити Партію регіонів, а в Ізяславі – тікають регіонали

Громадяни, котрі сьогодні  вийшли на центальну площу Славути, ухвалили резолюцію щодо протидій влади Януковича-Азарова, повідомляє сайт slavuta.info. Два пункти резолюції присвячені… Далі »

Той, хто першим підняв синьо- жовтий прапор над Хмельницьким. Той, хто першим підняв синьо- жовтий прапор над Хмельницьким.

Це сталося на початку травня 1989–го року, десь поміж першотравневими святами та Днем Перемоги. Василь Рибак разом зі своїм батьком… Далі »

Хмельницький оголосили містом вільним від Януковича Хмельницький оголосили містом вільним від Януковича

Учасники Народного віча одностайно проголосували на те, щоби місто Хмельницький оголосити вільним від Януковича. Це відбулося під час мирних зібрань… Далі »

Хмельницький Майдан проходить мирно – міліція Хмельницький Майдан проходить мирно – міліція

На 16.00 народне Віче на хмельницькому Майдані Незалежності прохидить мирно. Про це “Незалежному громадському порталі” повідомила керівник прес-служби обласної міліції… Далі »

Хмельницькі “майданівці” склали список “слуг донецького клану” – ФОТО Хмельницькі “майданівці” склали список “слуг донецького клану” – ФОТО

Учасники Народного Віче на хмельницькому Майдані Незалежності склали список “слуг донецького клану”. Туди увійшли “незалежні депутати” від Хмельниччини: Віктор Бондар, Сергій… Далі »

Хмельницький мер вийшов на Майдан і закликав відправити уряд Азарова у відставку Хмельницький мер вийшов на Майдан і закликав відправити уряд Азарова у відставку

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник взяв участь у Народному Віче. Він засудив дії беркутівців. “Який би їм не віддали наказ,… Далі »

Хмельницький Майдан: простих громадян дістала ця влада – ВІДЕО, ФОТО (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Хмельницький Майдан: простих громадян дістала ця влада – ВІДЕО, ФОТО (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

У Хмельницькому на Народне Віче зібралося понад дві тисячі людей. На 13.00 люди ще підходять. Мітингувальники зазначають, що прийшли висловити… Далі »

Чоловік Богословської теж подумує про вихід з Партії регіонів Чоловік Богословської теж подумує про вихід з Партії регіонів

Народний депутат України з фракції Партії регіонів (193 виборчий округ) і цивільний чоловік нардепа Інни Богословської Володимир Мельниченко готовий вийти… Далі »