Влада сходить із корабля у… відкритому морі Влада сходить із корабля у… відкритому морі

Ось до чого доводять золоті унітази. Начебто сідає вирішувати банальну, приземлену справу, а уявляє, що на небесах, що вхопив Бога… Далі »

АМК оштрафував дунаєвецьких ветеренарників на 51 тис. грн за зловживання монополізмом АМК оштрафував дунаєвецьких ветеренарників на 51 тис. грн за зловживання монополізмом

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Дунаєвецьку районну державну лікарню ветеринарної медицини на 51 тис. грн. за зловживання… Далі »

На київський Євромайдан кинуто 20 хмельницьких беркутівців На київський Євромайдан кинуто 20 хмельницьких беркутівців

На київський Євромайдан залучено 20 хмельницьких правоохоронців зі спецпідрозділу “Беркут”. Такі дані НГП повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС… Далі »

Недовіра голові Красилівської РДА Арсенюку не пройшла Недовіра голові Красилівської РДА Арсенюку не пройшла

Депутати Красилівської районної ради від опозиції пропонували своїм колегам розглянути питання недовіри голові Красилівської райдержадміністрації Петру Арсенюку. Відповідний текст звернення… Далі »

Прокуратура відібрала гуманітарне авто у сім’ї померлого інваліда Прокуратура відібрала гуманітарне авто у сім’ї померлого інваліда

За апеляційною скаргою прокуратури Хмельницького судом скасовано постанову Хмельницького окружного адміністративного суду про надання дозволу місцевому жителю на перереєстрацію імпортного… Далі »