Справа Червонюка: у свідків “провал” пам’яті Справа Червонюка: у свідків “провал” пам’яті

Чергове судове засідання у резонансній справі Дмитра Червонюка, яке відбулося сьогодні, зосередилося на допиті свідків. За словами брата загиблого Богдана… Далі »

Ядуха дав команду від’єднати освіту і науку від молоді і спорту Ядуха дав команду від’єднати освіту і науку від молоді і спорту

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха підписав розпорядження про реорганізацію департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації. Відповідний… Далі »

Гладуняк хоче розпустити облраду Дерикота – ВІДЕО Гладуняк хоче розпустити облраду Дерикота – ВІДЕО

Керівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій облраді пропонує депкорпусу ухвалити звернення до Президента і Верховної Ради щодо розпуску обласної… Далі »

АМК оштрафував ТОВ “Стіомі-Холдинг” за зловживання монопольним становищем АМК оштрафував ТОВ “Стіомі-Холдинг” за зловживання монопольним становищем

Хмельницьке обласне територіальне віддлення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Стіомі-Холдинг» (м. Київ) на 7 тис. грн. за зловживання монопольним (домінуючим)… Далі »

“Покращення”: нова автостанція у Хмельницькому не вигідна нікому, крім самої “Європи” – перевізники “Покращення”: нова автостанція у Хмельницькому не вигідна нікому, крім самої “Європи” – перевізники

Віце-президент громадської організації “Союз автоперевізників Хмельницької області” Петро Стецюк переконаний, що поява нової автостанції у Хмельницькому біля торгового комплексу “Європа”… Далі »