У заяві Ради Хмельницької облорганізації ПР змішалися в купі коні й люди У заяві Ради Хмельницької облорганізації ПР змішалися в купі коні й люди

Ради Хмельницької обласної організації Партії регіонів розповсюдила заяву, якою засудила силовиків і опозицію. Відповідний текст з’явився на сайті обласної ПР…. Далі »

З депгрупи Ядухи “Будуємо Хмельниччину разом” вийдуть депутати – Гладуняк З депгрупи Ядухи “Будуємо Хмельниччину разом” вийдуть депутати – Гладуняк

Керівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій облраді Іван Гладуняк прогнозує вихід депутатів обласної ради з провладної депутатської групи “Будуємо Хмельниччину… Далі »

Студенти вимагали відставки губернатора Ядухи – ВІДЕО Студенти вимагали відставки губернатора Ядухи – ВІДЕО

Хмельницькі студенти, котрі приєдналися до загальноукраїнського страйку, вимагали відставки губернатора Василя  Ядухи. Під час акції вони скандували “Ядуху – у… Далі »

Архітектори Хмельницької області хочуть до ЄС Архітектори Хмельницької області хочуть до ЄС

Хмельницька обласна організація Національної спілки архітекторів України заявила про відновлення курсу влади на євроінтеграцію. Відповідне рішення прийняв страйккомітет організації. Вони… Далі »

Гуманітарій з ОДА вважає, що не варто обмінювати навчальний процес на страйк Гуманітарій з ОДА вважає, що не варто обмінювати навчальний процес на страйк

Кандидат історичних наук, директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Віктор Очеретянко вважає, не варто обмінювати навчальний процес на студентський страйк…. Далі »

Іван Гладуняк: “Майдан — це шанс не для постпомаранчевих, а для сучасного покоління, яке хоче кращого життя” Іван Гладуняк: “Майдан — це шанс не для постпомаранчевих, а для сучасного покоління, яке хоче кращого життя”

Перший помаранчевий голова Хмельницької облдержадміністрації Іван Гладуняк сьогодні побував на студентському Майдані у Хмельницькому, де затаврував винних у силових розгонах… Далі »

Депутати Хмельницької міськради – за відставку уряду Азарова Депутати Хмельницької міськради – за відставку уряду Азарова

Депутати Хмельницької міськради хочуть відставки уряду Азарова та вимагають зібрати позачергову сесію Верховної Ради, щоб засудити силовий розгін Євромайдану у… Далі »

Шість депутатів-регіоналів Деражнянської райради вийшли з партії – джерело Шість депутатів-регіоналів Деражнянської райради вийшли з партії – джерело

На 12.00 2 грудня шість депутатів-регіоналів Деражнянської районної ради написали заяви на вихід з партії. Про це “Незалежному громадському порталу”… Далі »

У Кам’янець-Подільській міськраді робочий день тривав дві години У Кам’янець-Подільській міськраді робочий день тривав дві години

Сьогодні у Кам’янець-Подільській міській раді робочий день тривав з 8 до 10 години ранку. Як повідомляє офіційний сайт міськради, за дорученням… Далі »

Мажоритарник з Хмельниччини долучається до розвалу Партії регіонів Мажоритарник з Хмельниччини долучається до розвалу Партії регіонів

Народний депутат України Володимир Мельниченко (193 виборчий округ, Хмельницька область) заявив, що ініціюватиме за своєму виборчому окрузі створення громадського руху “Ми… Далі »

Губернатор Хмельниччини через три доби засудив силові події у столиці Губернатор Хмельниччини через три доби засудив силові події у столиці

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха з офіційного сайту облдержадміністрації звернувся до мешканців області з осудом подій у столиці. “Я рішуче… Далі »

Хмельницьких ректорів-регіоналів просять пакувати валізи – ВІДЕО Хмельницьких ректорів-регіоналів просять пакувати валізи – ВІДЕО

У Хмельницькому студенти, які беруть участь у страйку, закликали добровільно піти з посад ректора Хмельницького націнального університету Миколу Скибу і… Далі »

У Хмельницькому студенти вийшли на страйк – ФОТО, ВІДЕО У Хмельницькому студенти вийшли на страйк – ФОТО, ВІДЕО

Студенти хмельницьких вишів страйкують на Майдані біля облдержадміністрації. На 9.45 близько тисячі молодих людей скандують “Україна – це Європа!”, а… Далі »

Хмельницький губернатор немає зв’язку з АП – Мельниченко Хмельницький губернатор немає зв’язку з АП – Мельниченко

Народний депутат України (193 виборчий округ), який вийшов з Партії регіоні Володимир Мельниченко повідомив, що голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха немає… Далі »

Мирний Майдан. Хмельницький продемонстрував зразковість – ФОТОРЕПОРТАЖ Мирний Майдан. Хмельницький продемонстрував зразковість – ФОТОРЕПОРТАЖ

Хмельницький, як і решта обласних центрів України, взяв участь у Народному віче – акції-протесті проти безчинства влади та правоохоронців. Близько… Далі »