З хмельницьких ринків даішники примусово відправляли маршрутки на “глуху” автостанцію “Європа” – ВІДЕО З хмельницьких ринків даішники примусово відправляли маршрутки на “глуху” автостанцію “Європа” – ВІДЕО

З хмельницьких ринків, які розміщені на Львівському шосе і де працює 4 автостанція, даішники примусово відправляли пасажирські маршрутки на автостанцію… Далі »

Скакун вважає, що його звільнили за клеймо Партії регіонів Скакун вважає, що його звільнили за клеймо Партії регіонів

Колишній виконувач обов’язків першого заступника міського голови Нетішина Павло Скакун вважає, що його звільнили за клеймо Партії регіонів. Про це він повідомив… Далі »

Звільнена в Нетішині влада подала судовий позов Звільнена в Нетішині влада подала судовий позов

Колишній секретар Нетішинської міської ради Микола Степаненко подав судовий позов до Нетішинського міськрайонного суду на скасування рішення сесії міськради про… Далі »

Хмельницькі журналісти підтримали жорстоко побиту Тетяну Чорновол, пікетувавши облМВС – ФОТО Хмельницькі журналісти підтримали жорстоко побиту Тетяну Чорновол, пікетувавши облМВС – ФОТО

Сьогодні хмельницькі журналісти пікетували обласне управління МВС і закликали Міністра МВС Віталія Захарченка “набратися мужності і подати у відставку”. “Останньою… Далі »

Кінець “епохи” Степаненка-Скакуна? Кінець “епохи” Степаненка-Скакуна?

Нетішин знову опинився у вирі політичних потрясінь. Та скринька Пандори, яку у березні 2012 року було відкрито, нагадала про себе… Далі »

У Хмельницькому 18 сімей афганців отримали можливість не сплачувати за компослуги У Хмельницькому 18 сімей афганців отримали можливість не сплачувати за компослуги

Депутати Хмельницької міської ради надали 18 сім’ям загиблих учасників бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах додаткової пільги у… Далі »

У Нетішині депутат вийшов з Партії регіонів У Нетішині депутат вийшов з Партії регіонів

Депутат Нетішинської міської ради від Партії регіонів Геннадій Міклуха покинув лави партії влади. Як повідомив НГП депутат-“фронтовик” Валерій Преподобний, відповідну заяву… Далі »

Провладний мер потрапив у немилість Ядухи через підтримку Євромайдана? Провладний мер потрапив у немилість Ядухи через підтримку Євромайдана?

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич потрапив під критику керівництва області. Як заявив губернатор Василь Ядуха на колегії облдержадміністрації, у Кам’янець-Подільського… Далі »