Ректор Скиба заявив, що його студентів провокували виходити на Майдан Ректор Скиба заявив, що його студентів провокували виходити на Майдан

Ректор Хмельницького національного університету і депутат обласної ради від Партії регіонів Микола Скиба заявив, що під час студентських страйків у його… Далі »

Мельник — владі: ми вимагаємо не багато Мельник — владі: ми вимагаємо не багато

Хмельницький міський голова Сергій Мельник не згідний з реакцією вищого керівництва держави на події, які відбуваються в країні. Про це… Далі »

Заступник Ядухи перетворив свій виступ на пропаганду – ВІДЕО Заступник Ядухи перетворив свій виступ на пропаганду – ВІДЕО

Заступник голови Хмельницької ОДА і депутат облради Леонід Гураль прозвітував перед депутатами, як росте економіка області. Про це він зазначив… Далі »

“Більшовики” Хмельницької облради не проголосували на відставку уряду Азарову “Більшовики” Хмельницької облради не проголосували на відставку уряду Азарову

Депутати Хмельницької обласної ради ухвалили звернення Президента України щодо суспільно-політичної ситуації, яка склалася у державі. За це проголосували 53 депутати… Далі »

“Тітушки” не ночували в облраді – Дерикот “Тітушки” не ночували в облраді – Дерикот

Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот заявив, що у ніч перед сесією у приміщеннях облради не було посторонніх осіб. Про… Далі »

Депутати-регіонали запозичили у вінничан текст звернення до Януковича Депутати-регіонали запозичили у вінничан текст звернення до Януковича

Депутати Хмельницької обласної ради від Партії регіонів запозичили у депутатів Вінницької облради текст звернення до Президента Віктора Януковича щодо суспільно-політичної… Далі »

Василь Ядуха наказав С. Мельнику та В. Лєскову покинути сесію – ВІДЕО Василь Ядуха наказав С. Мельнику та В. Лєскову покинути сесію – ВІДЕО

Голова хмельницької ОДА Василь Ядуха заявив, аби Сергій Мельник та Валерій Лєсков покинули місця депутатів ВО «Батьківщина» на сесії обласної… Далі »

Іван Гладуняк просить пересадити з місць фракції ВО Батьківщина депутатів-«тушок» Іван Гладуняк просить пересадити з місць фракції ВО Батьківщина депутатів-«тушок»

Голова фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Іван Гладуняк на сесії оголосив заяву, аби депутатів-«тушок» І. Шоробуру, М. Дячука, І…. Далі »

Ядуха каже, що 60% подолян хочуть до ЄС, але Євросоюз не поспішає з належню фінансовою підтримкою Ядуха каже, що 60% подолян хочуть до ЄС, але Євросоюз не поспішає з належню фінансовою підтримкою

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха зустрівся з активом Хмельницького району і обговорив суспільно-політичну ситуацію в державі та в області, зокрема…. Далі »