Развєлі, как котят! Развєлі, как котят!

Уряду Миколі Азарова наказано жити, щонайменше, до кінця зими 2014-го. Сьогодні народні депутати України від опозиції і ті, хто ще… Далі »

Віктор Коліщак: “Зека — на нари” — це не механізм досягнення мети. Гасла потрібні тоді, коли ними можна задіяти до добрих і корисних справ” Віктор Коліщак: “Зека — на нари” — це не механізм досягнення мети. Гасла потрібні тоді, коли ними можна задіяти до добрих і корисних справ”

Віктор Коліщак — ще один помаранчевий, який долучився до нинішніх майданних подій у Хмельницькому. Про свою непосильну лепту для “майданівців”… Далі »

У Хмельницькому закликали батьків виходити на Майдан – ВІДЕО У Хмельницькому закликали батьків виходити на Майдан – ВІДЕО

У Хмельницькому заликали батьків виходити на Майдан. Про це заявили кілька жінок за сорок, котрі виступили на Майдані. “Ви, молоде… Далі »

Відставку уряду Азарова провалили провладні мажоританики і позафракційні Хмельниччини (Список) Відставку уряду Азарова провалили провладні мажоританики і позафракційні Хмельниччини (Список)

Верховна Рада не змогла відправити уряд Миколи Азарова у відставку. Відповідне голосування відбулося у парламенті у вівторок, пише “Українська правда”…. Далі »

На Хмельниччині опозиціонери зібрали понад 15 тисяч гривень на поїздку до Києва На Хмельниччині опозиціонери зібрали понад 15 тисяч гривень на поїздку до Києва

Протягом 2 грудня хмельницькі опозиціонери зібрали 15 520 гривень на поїздку до Києва. За словами Олеся Вітряного, до Києва відправлено… Далі »

Заява Хмельницької ОДА Заява Хмельницької ОДА

Хмельницька обласна державна адміністрація просить припинити спекулятивний інформаційний ажіотаж. Радикальні політики намагаються нав’язати свій сценарій розвитку подій та ввести в… Далі »

У Ядухи готують штурм облдержадміністрації – “Свобода” У Ядухи готують штурм облдержадміністрації – “Свобода”

Заступник голови Хмельницької облорганізації ВО “Свобода” Олександр Симчишин заявив, що влада готує провокацію під виглядом штурму Хмельницької облдержадміністрації. Про це… Далі »

Близька до губернатора фірма освоїть майже 2 мільйони на сільську школу Близька до губернатора фірма освоїть майже 2 мільйони на сільську школу

Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької облради 25 листопада за результатами тендера уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький)… Далі »

Гладуняк не вірить, що Майдан зробить Ядуху героєм Гладуняк не вірить, що Майдан зробить Ядуху героєм

Керівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” Іван Гладуняк не вірить, що Майдан зробить голову облдержадміністрації Василя Ядуху героєм. Про це він сказав… Далі »