Заява Хмельницької ОДА

Хмельницька обласна державна адміністрація просить припинити спекулятивний інформаційний ажіотаж.

Радикальні політики намагаються навязати свій сценарій розвитку подій та ввести в оману людей, які перебувають на майдані.

Офіційно заявляємо, що обласна державна адміністрація працює в звичному режимі, забезпечує загальну координацію діяльності органів виконавчої влади області в рамках чинного законодавства.

Заява заступника голови Хмельницької облорганізації  ВО «Свобода» О. Симчишина, що ніби «влада готує провокацію під виглядом штурму облдержадміністрації…» є провокацією.

Наголошуємо, що влада працює, а не створює проблеми собі і населенню області.

Просимо всіх – мітингуючих  і правоохоронні органи,  не допустити силових варіантів та ідентифікувати будь-яких осіб, які зазіхають на громадську безпеку і спокій.

 

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. БИК ВІН І В АФРИЦІ БИК

  2. Ясно одне – хтось бреше. Або Ядуха, або Свобода.

  3. я думаю, щ ніхто не бреше. Ядуха міг бути не в курсі, провокаторів в ПР хватає. Бачили, що вчора у Вінниці робилося? Симчишин зіграв на випередження і все спокійно. Я як людина прошу Ядуху і Симчишина та інших хай мітинг буде спокійний.

  4. Симчишин зіграв на випередження і … збрехав. Не треба істерик, хлопці, триматися треба спокійно. Бо від нагнітання істерії виграє лише влада.

  5. в 7 годині ранку в дворі обласної адміністрації стояли беркутівці. всередині обласної адміністрації були хлопці в спортивній формі, а працівникам адміністрації сказали прийти на роботу раніше через чорний вхід. думаю мали бути провокації, але розум переміг і все нормально.

  6. гладуняк розрулить.

  7. ТЯГНИБОКИ всі провокатори!!!

  8. не провокуйте людей! майдан мирний і там спокійно. ніхто не боїться. не провокуйте!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.