Ядуха і Герега збиратимуть у населення відпрацьовані батарейки Ядуха і Герега збиратимуть у населення відпрацьовані батарейки

За підтримки голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Ядухи, ініціативи департаменту екології та природних ресурсів ОДА та за благодійництва народного… Далі »

У 2014 році частина малокомплектних шкіл Хмельниччини стане дитсадками – Очеретянко У 2014 році частина малокомплектних шкіл Хмельниччини стане дитсадками – Очеретянко

Вже у 2014 році частина малокомплектних шкіл Хмельниччини буду перепрофільована у дитячі садки. Про це у коментарі “Незалежному громадському порталу” повідомив… Далі »

До Нового року хмельницький Євромайдан привітав Ядуху і Ко труною – ФОТО До Нового року хмельницький Євромайдан привітав Ядуху і Ко труною – ФОТО

Студентський страйком хмельницького Євромайдану підніс “подарунок” керівництву Хмельницької облдержадміністрації з нагоди Нового року. Як повідомляє сайт “Є”, активісти збили труну та… Далі »

Про Євромайдан, як Новітню Січ, сесію міської ради Про Євромайдан, як Новітню Січ, сесію міської ради

Можливо трохи запізнілий, але все ж таки подам короткий підсумок сесії Хмельницької міської ради (25.12.2013 року).     Текстово:    … Далі »

Посадовці Ярмолинецької РДА розтратили майже 300 тис. грн Посадовці Ярмолинецької РДА розтратили майже 300 тис. грн

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Хмельницькій області під час ревізії управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації виявили порушення, які… Далі »

Хмельниччина. Віхи-2013: вперед, до соціального раю! Хмельниччина. Віхи-2013: вперед, до соціального раю!

Рік темної водяної Змії пройшов під супроводом соціальних ініціатив, які Президент Віктор Янукович запозичив у свого попередника Віктора Ющенка. Хмельницька… Далі »