Ядуха і Герега збиратимуть у населення відпрацьовані батарейки

За підтримки голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Ядухи, ініціативи департаменту екології та природних ресурсів ОДА та за благодійництва народного депутата України, голови Хмельницької обласної організації «За конкретні справи» Олександра Гереги започатковується акція «Збережи довкілля».

Як повідомляє прес-служба ОДА, у рамках проведення цієї акції проводиться безкоштовний збір від населення (фізичних осіб) відпрацьованих батарейок.

“Викидати використану батарейку у сміття небезпечно, зберігати вдома теж. Викинувши відпрацьовану батарейку, люди навіть не задумуються, які шкідливі та незворотні наслідки може принести їх необдуманий вчинок. За даними фахівців, одна пальчикова батарейка може забруднити 20 квадратних метрів ґрунту, який упродовж 50 років буде не придатний для ведення сільського господарства, або 400 літрів води, а з урахуванням того, що сміття ще й спалюють, то усі ці токсичні відходи потрапляють у атмосферу”, – зазначається у повідомленні.

Точки прийому відпрацьованих батарейок розміщені за адресами: гіпермаркет «Епіцентр К» (Хмельницький, вул. Зарічанська, 11/4) та департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Хмельницький, вул. І.Франка 2/2).

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. насилу Ядуха знайшов собі нормальну роботу. хай краще збирає батарейки, це його сродна праця.

  2. ці чуваки хоч щось роблять, а що ти зробив крім того, що назвав себе крутим.

  3. Але ж і примітивні ви істоти. Тільки лайном поливати вмієте. А що ти зробив хорошого??? Таких господарників як Ядуха – в області одиниці, а всі примітивні амеби, здатні лише на те, щоби когось очорнити, краще брали б з нього приклад.

  4. батарейкозбирач і губошльоп

  5. все буде гуд

  6. Похвально, похвально. Хай займаються краще збором батарейок.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.