Сімашкевич звернувся до Генпрокуратури, обласної влади і просить вплинути на місцевий спиртозавод, який забруднює екологію

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич звернуся до Прем’єр-міністра України, Генпрокурора, голови Хмельницької ОДА, Державної екологічної інспекції України провести об’єктивну перевірку діяльності Довжоцького спиртозаводу на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Копію цього звернення він опублікував на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Протягом останнього часу на території Кам’янця-Подільського відчувається нестерпний різкий, специфічний запах, схожий на такий, який виділяється під час процесів гниття та розкладання органічних речовин… Органолептично було встановлено, що джерелом розповсюдження запаху є рідкі відходи Довжицького НПД ДП “Укрспирт”. Це підприємство є джерелом забруднення не лише атмосферного повітря, а й водного простору. Через територію підприємства протікає річка Дібруха, води якої періодично змінюють своє забарвлення і смак. На території міста Кам’янця-Подільського Дібруха впадає у річку Смотрич – єдину водну артерію міста”, – говориться у листі.

122

123

Також у зверненні наводяться результати лабораторних досліджень, згідно з якими зафіксоване суттєве перевищення санітарних норм.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.