На дитині-інвалідові соціальні реабілітатори “заробили” понад 50 тис. грн На дитині-інвалідові соціальні реабілітатори “заробили” понад 50 тис. грн

Прокурором Кам’янця-Подільського виявлено кримінальне правопорушення у діях службових осіб одного з центрів соціальної реабілітації. Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, вони привласнили… Далі »

У листопаді інфляція зросла на 0,4% – облстат У листопаді інфляція зросла на 0,4% – облстат

На Хмельниччині у листопаді 2013р. порівняно з попереднім місяцем інфляція зросла на 0,4%. Як повідомляє Головне управління статистики в області,… Далі »

Ядуха лякає “євромайданівців” туберкульозом і каже про ризики залишитися без бюджету Ядуха лякає “євромайданівців” туберкульозом і каже про ризики залишитися без бюджету

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха вийшов з черговим зверненням до мешканців області. “В області нині, всупереч непростій загальнодержавній суспільно-політичній ситуації,… Далі »

На Хмельниччині 107 закладів культури потребують капремонту На Хмельниччині 107 закладів культури потребують капремонту

На Хмельниччині 107 закладів культури потребують капітального ремонту. За даними управління культури, національностей та релігій ОДА, три клуби в Ізяславському,… Далі »

Ленін завзято зносив пам’ятники: ось і повернулося… Ленін завзято зносив пам’ятники: ось і повернулося…

Ходжу і міркую: хто насправді ВАРВАРИ – ті, хто скидає з постаментів статуї Леніна, чи ті, хто їх відновлює? Ви… Далі »