На Хмельниччині 107 закладів культури потребують капремонту

На Хмельниччині 107 закладів культури потребують капітального ремонту.

За даними управління культури, національностей та релігій ОДА, три клуби в Ізяславському, Старокостянтинівському, Кам’янець-Подільському районах знаходяться в аварійному стані, 80% – опалюються лише обігрівачами, 65% – мають зношені технічні засоби.

У відомстві констатують: у серед­ньому в області на утримання одного сільського закладу витрати становлять 27 тис.грн. на рік. Основний обсяг видатків спрямований на оплату праці та комунальні послуги.

Фінансування творчих проектів не здійснюється. Відтак потребує удосконалення методика форму­вання бюджету на галузь культури з урахуванням програмно-цільових засад з вико­ристанням нормативів бюджетної забезпеченості, додають в управлінні культури, національностей та релігій ОДА.

Довідка НГП. У Хмельницькій області здійс­нюють діяль­ність 1042 клубних і 769 бібліотечних закладів, 202 не­державних музеї, 11 по­чаткових спеціалізованих мистецьких навчальних за­кладів, 96 фі­лій та класів районних і сільських шкіл естетичного виховання.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Та в нас все в області потребує капремонту. І дороги, і заклади, і пам’ятки історії та архітектури просяться на реставрацію. Хмельницька область відстала в розвитку не тільки від Тернопільської області. Ми навіть відстаємо від сусідніх центральних областей. Просто немає слів. Це сором так занедбати область. В’їжджаєш на Хмельниччину, і бачиш кругом бур’ян, ковдобини і поломані штафети парканів…….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.