Шутяк змотався до Києва, щоб вручити відзнаки для хмельницьких беркутівців – ФОТО Шутяк змотався до Києва, щоб вручити відзнаки для хмельницьких беркутівців – ФОТО

Начальник управління МВС України у Хмельницькій області, генерал-майор міліції Сергій Шутяк вручив правоохоронцям зі спецпідрозділу “Буркет” чергові спеціальні звання з… Далі »

З Хмельницької гуманітарно-педакадемії можуть відрахувати студентів через брак дипломів? З Хмельницької гуманітарно-педакадемії можуть відрахувати студентів через брак дипломів?

На випускному шостому курсі факультеті “Мистецтв” (кафедра образотворчого мистецтва) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії викладачі отримали вказівку зробити все, щоб не допустити окремих студентів… Далі »

Екологічна інспекція прагне демонтувати намет опозиції з хмельницького Євромайдану – “Батьківщина” Екологічна інспекція прагне демонтувати намет опозиції з хмельницького Євромайдану – “Батьківщина”

Державна екологічна інспекція в Хмельницькій області звернулася до комунального підприємства з озеленення будівництву і благоустрою міста з вимогою демонтувати військовий… Далі »

У Хмельницькому Народне віче зібрало близько 400 людей – ВІДЕО, ФОТО У Хмельницькому Народне віче зібрало близько 400 людей – ВІДЕО, ФОТО

Сьогодні на хмельницький Євромайдан у рамках Народного віче вийшло близько 400 людей. Люди скандували “Зека – геть!”, “Ядуху – у… Далі »

Амністія невинних – чарівна пігулка від беззаконня чи індульгенція на насилля? Амністія невинних – чарівна пігулка від беззаконня чи індульгенція на насилля?

19-го грудня Верховна Рада прийняла закон про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які… Далі »