З Хмельницької гуманітарно-педакадемії можуть відрахувати студентів через брак дипломів?

На випускному шостому курсі факультеті “Мистецтв” (кафедра образотворчого мистецтва) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії викладачі отримали вказівку зробити все, щоб не допустити окремих студентів до сесії та відрахувати їх з вузу.

Як повідомили НГП студенти, які потрапили “на виліт”, суть справи полягає в тому, що кількість випускників перевищує кількість дипломів. Під загрозою неотримання дипломів опинилося близько десятка студентів.

“Студентам не дають допуски до сесій. Останній день здачі був п’ятниця, 20 грудня, але викладачі цієї кафедри відмовилися приймати роботи. А ввечері деканат через старосту групи повідомив про відрахування деяких студентів. Ректор вишу, яку викликали на вимогу батьків, заявила, що у понеділок, 23 грудня незалежна комісія прийматиме здачу предмету “Живопис”. На все про все відводиться шість годин, чого замало для виконання завдання. А на вівторок уже запланований  перший іспит. Складається враження, що нам створюють умови, аби просто відрахувати з вузу”, – зазначила студентка вишу, яка попросила не афішувати свого прізвища.

Студенти просять втрутитися у ситуацію обласний департамент освіти і науки та керівництво області.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Люди, хто може – тікайте з педакадемії. Бо той бардак, що там робиться останні кілька років, на голову не налазить. Побори, самодурство ректорші перейшло всі межі. І отруїло весь, колись хороший викладацький склад. А рівень знань постійно падає. Переводьтеся в інші навчальні заклади, бо інакше просто втратите час, гроші, а диплом не отримаєте. Академію скоро зроблять коледжем, тобто – училищем.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.