На зміну хуртовинам в область прийде мороз На зміну хуртовинам в область прийде мороз

За повідомленням Українського Гідрометцентру, у Хмельницькій області з 10 грудня прогнозується різке зниження температури. Так, 10 грудня вночі йтиме сніг, вдень… Далі »

Депутати місцевих рад поки усно висловили недовіру 20 головам РДА Депутати місцевих рад поки усно висловили недовіру 20 головам РДА

На Хмельниччині депутати місцевих рад висловили недовіру 20 головам райдержадміністрацій. Як повідомив НГП депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин, сьогодні… Далі »

На Хмельниччині Януковича і Ядуху внесли до “чорної книги катів” На Хмельниччині Януковича і Ядуху внесли до “чорної книги катів”

На Хмельниччині учасники Євромайдану започаткували “Чорну книгу катів та порушників прав людини в Україні”. Про це НГП  повідомив виконувач обов’язків… Далі »

Звернення до молодих Звернення до молодих

Звертаюся саме до Вас, хлопців і дівчат, приблизних ровесників нашої Незалежності. До молодих людей, чиє активне життя тільки починається. І… Далі »

Громадська рада при Хмельницькій ОДА хоче крові “Беркута” Громадська рада при Хмельницькій ОДА хоче крові “Беркута”

Громадська рада при Хмельницькій облдержадміністрації вимагає розпуску спецпідрозділу «Беркут», співробітники якого демонструють масове перевищення повноважень, що вже призвело до тяжких наслідків…. Далі »