Депутати місцевих рад поки усно висловили недовіру 20 головам РДА

На Хмельниччині депутати місцевих рад висловили недовіру 20 головам райдержадміністрацій.

Як повідомив НГП депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин, сьогодні відповідне рішення ухвалили 115 обранців місцевих рад на Народному віче у Хмельницькому.

Він зазначив, що у рішенні зборів депутати записали, що на позачергових сесіях мають розглянути питання про висловлення недовіри головам РДА області.

“Враховуючи політичну ситуацію в Україні, а саме зрадницьку позицію Президента України Януковича В.Ф., уряду Азарова, обласної ради та голови ОДА Ядухи В.С. до українського народу та територіальних громад Хмельницької області, деяких районних рад та голів РДА до громад районів та міст депутатам опозиційних партій та прихильникам доручено негайно скликати позачергові сесії відповідних рад”, – наголосив Симчишин.

Крім цього, на сесіях місцевих рад передбачається скасувати попередньо прийняті рішення про делегування повноважень відповідних районних рад місцевим державним адміністраціям.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Симчишин, ми за Тебе! Молодець!

 2. і досить! Де свобода, яка захищала потерпіорго? Вони “кинули” родину заради політики. Нині – боряться тільки за владу. Запроданці і політичні повії! Ганьба!”

 3. Стара Синява гордиться Симчишиним! Молодець! Слава Україні, слава героям! Слава нації, смерть ворогам!

 4. Я захоплююся як Симчишин веде майдан. Це правда талант. Дуже розумна людина, добре, що Хмельницький має таких людей. Честь.

 5. ЯДУХА, ЯКЩО ТИ МАЄШ СОВІСТЬ, ПИШИ ЗАЯВУ ПРО ВІДСТАВКУ!
  ЗБЕРЕЖИ ОБЛИЧЧЯ,
  БУДЬ ЛЮДИНОЮ!
  НЕ БУДЬ КЛОУНОМ ЯК ВОЙТЮК!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.