Євромайданівські фотоприколи Євромайданівські фотоприколи

Редакція “Незалежного громадського порталу” підготувала добірку фотоприколів на події, які відбуваються на київському Євромайдані. Країна 21 день поспіль стоїть у… Далі »

Регіонал Мельниченко побачив, як народжується нова країна і кличе кам’янчан до Києва Регіонал Мельниченко побачив, як народжується нова країна і кличе кам’янчан до Києва

Народний депутат України від Партії регіонів (193 виборчий округ) Володимир Мельниченко закликав своїх виборців їхати до столичного Євромайдану. Про це… Далі »

Редактори хмельницьких ЗМІ поставили перед владою три вимоги Редактори хмельницьких ЗМІ поставили перед владою три вимоги

Редактори хмельницьких засобів масової інформації поставили перед владою три вимоги, а колег по цеху закликали бути об’єктивними. Відповідну заяву сьогодні… Далі »

На Хмельниччині обмежили рух вантажівок На Хмельниччині обмежили рух вантажівок

Від сьогодні на Хмельниччині обмежили рух вантажівок. Про це повідомляє прес-служба Мініфраструктури, пише УНН. У зв’язку з погіршенням погодних умов та… Далі »

Хто бореться з Майданом. Медведчук Хто бореться з Майданом. Медведчук

Статутний капітал фірми, очолюваної керівником благодійного фонду Віктора Медведчука, збільшився до 2 млрд грн. на початку 2012 році. Це співпало… Далі »

Як хмельницькі МНСники присвоюють собі чужі заслуги Як хмельницькі МНСники присвоюють собі чужі заслуги

Перший сніг спричинив чимало проблем власникам автівок та перевізникам. На Хмельниччині левова частина доріг була заблокована. Так на трасі біля… Далі »

Секретар Хмельницької міськради: з цією владою ми ніколи не будемо в Європі – ВІДЕО Секретар Хмельницької міськради: з цією владою ми ніколи не будемо в Європі – ВІДЕО

Секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський вважає, що “з цією владою ми ніколи не будемо в Європі”. Про це сьогодні… Далі »

У Хмельницькому опозиція оголосила загальноміську мобілізацію людей на Київ У Хмельницькому опозиція оголосила загальноміську мобілізацію людей на Київ

Сьогодні у Хмельницькому опозиція оголосила загальноміську мобілізацію людей на київський Євромайдан. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив виконувач обов’язків голови… Далі »