Ленін завзято зносив пам’ятники: ось і повернулося…

Ходжу і міркую: хто насправді ВАРВАРИ – ті, хто скидає з постаментів статуї Леніна, чи ті, хто їх відновлює?

Ви ж, сподіваюся, чули, як заметушилися обожнювачі кривавого демона, котрий сто літ тому здійснив жовтневий переворот, започаткував будівництво найжорстокішої в відношенні до своїх громадян держави, що привело до геноциду українського народу, до знищення десятків мільйонів наших людей. Стали збирати гроші на відновлення кам’яної фігури їхнього хижого чорта. Забігали насамперед ті, чиї діди і предки були підручними кровожерливого потомка Малюти Скуратова, тут в Україні. Люди з психологією булгаковського марксиста Швондера, схрещеного безсмертною ленінською комуністичною ідеологією з банальною тупістю совкового бидла.

Фото "Українська правда"

Фото “Українська правда”

Уся справа в тому, що це загалом святотатство, коли в самому центрі столиці на постаменті возвеличується кривавий ідол, матеріалізована філософія якого призвела до річок крові в Україні, до винищення цвіту суспільства. Країна жахливо постраждала від цього звіра та його посіпак, а члени ним зародженої хворобливої секти змушують нас усіх десятиліттями “милуватися” цією потворою на постаментах.

Знаєте, скільки таких ось Ленінів іще стоїть на вулицях і площах наших сіл та міст?

2018-ть! Гнилих, сморідних зубів на тілі держави, яких потрібно видаляти…

Кому ж не зрозуміло, що Ленін – символ страхітливої тоталітарної епохи, котра забрала життя мільйонів українських людей. Створена ним фанатична партія-секта – натхненник сумновідомого червоного терору. Саме вона ввела в країні цензуру, потопила в крові молоду українську державу – УНР, проти українців організувала Голодомор і геноцид, концтабори ГУЛАГу, звела з світу кращих наших учених, письменників, художників, режисерів.

Іще 3 вересня 2009 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 928, відповідно до якої саме цей пам’ятник Леніну на бульварі Тараса Шевченка позбавлений статусу пам’ятника національного значення.

Відтак, зрозуміло, його потрібно було знести вже давно. І хоч вийшло це не зовсім комільфо – туди йому дорога…

Я не знаю, хто кинув боввана сторчма головою з високого постаменту, але йому там явно було не місце. І це насправді учинявся великий гріх перед пам’яттю мільйонів українців, котрі стали жертвами комуністичного режиму, що мумія христопродавця красувалася на лобному місці столиці нової незалежної держави. Цей постамент не мав ніякої цінності – ні історичної, ні художньої. Був справжньою ганьбою міста, держави, нації. Тому, мабуть, і завалився. Можливо, ще й тому, що сам Ленін колись займався знесенням пам’ятників. Ось і повернулося. Так буває…

Мені, як письменнику, вельми приємно повідомити, що секретаріат Національної спілки письменників України, вчора оприлюднив з приводу цієї події свою точку зору. В ній, зокрема, говориться: “Ми не схвалюємо методів, якими повалено символ тоталітарного минулого в Києві, але народ зробив те, що мала зробити влада. В українському суспільстві давно назріла необхідність ліквідації символів тоталітарного минулого.”

“Закликаємо владу, – говориться в заяві секретаріату НСПУ, – не створювати з поваленого пам’ятника проблеми. Це не підстава для репресій чи введення надзвичайного стану. Пропонуємо владі сісти нарешті за стіл переговорів із лідерами опозиції та ЄвроМайдану. Цього вимагає нинішня політична ситуація, мир, спокій і майбутнє нашої країни”.

Олександр Горобець, “Блоги Кореспондент”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ленин это зло, а зачем злу воздвигать памятники? Глупо и неперспективно. Давно надо было снести. По феншую таких памятников не должо быть они притягивают негатив.

  2. продаю 50 гривні за кіло. слава Уркраїні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.