У Хмельницькому безслідно зник триметровий Ленін, якого повалили минулого року

Пам’ятник комуністичному вождю Володимиру Леніну, якого повалили у хмельницькому центральному парку імені Чекмана, безслідно зник.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив виконувач обов’язків міського голови, секретар ради Костянтин Чернилевський.

Він розповів, що 21 лютого 2014 року група майданівців звалила цей пам’ятник. У нього відпиляли вуха та пальці.

Фото "Є"

Фото “Є”

“Тоді разом із активістом Юрієм Смалем я прийняв рішення забрати Леніна на зберігання комунального підприємства з ритуальних послуг. На той час деякі активісти хотіли реалізувати пам’ятника за 140 тисяч гривень. Як тепер з’ясувалося, повалений Ленін зник, а на йоо місці лежить інший Ленін”, – зазначив посадовець.

За словами Чернилевського, підприємство з ритуальних послуг передавало справжнього Леніна на зберігання приватній фірмі. Натомість ця організація говорить, що на їхній території є зовсім інший Ленін.

“Із самого початку ми мали намір з’ясувати цінність пам’ятника, що стояв у парку імені Чекмана. Одні казали, що він із бронзи, інші, що з різних сплавів. Передбачалося з пам’ятника виручити гроші для учасників АТО”, – сказав в.о. мера.

Наразі мерією проводиться службова перевірка.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. А та приватна фірма, якій передали на сбереження Бронзового Ільїча, часом не є власністю сина ч(и родича )директора комунального підприємства з ритуальних послуг! Цікаво б було почути відповідь міської влади.

  • Это очень класно, что этого бланка скинули. Это ж сколько он людей загубил, сколько наколотил всего, до сих пор не расхлебаеш. Когда его уже похоронят? Идолопоклонники что ли? Царскую семью расстрелял, детей малых! Изверг!

 2. Коли валять Ленiнiв- це не к добру!!! Хiба ви не побачили зв”язок мiж Ленiним та свiтлом? Cвiтло в домах людей- це ” Лампочка Ильича”.Нема Ленiнiв- свiтлу також нема. Слава Донбасу та Запорiжжю, що не пiдтримали всю цю мерзлоту!!!

  • не пались,валянок, коли пишеш тут. Не “к добру”, а “до добра”, ну і ще багато інших ВАТНИХ помилок.
   Хоч GOOGLE перекладач вже використовуй, дибілко.

 3. де бронзовий ленін, ціною до півмільйона гривень треба спитати в Чернилевського, депутата Пархомець і депутата Болотнікова?

  громада то може спитаємо?

  • Ви б краще спитали ще скільки буде підніматися вартість комунпослуг, скільки буде влада знущатися над народом?
   А вони за Леніна хвилюються

  • То то и воно що тарифи ростуть, а кошти виручені за того “бронзового ідола” можливо б було направити на потреби громади міста, чи як сказано на АТО! А ви тут полеміку розводити про “химені кури”, щоб відвести громадську думку від суті справи по викраденню або зникненню того Леніна.

 4. Чернилевский – жидомазур – хочет в мэры пролезть , вот чмо

  • Виталий ватник, у тебя в лексиконе других слов и не бывает. Детей своих воспитаешь урками с такой ненавистью, они тебе и покажут.

 5. нічого собі заявочки. Чернилевський, де ленін???

 6. Чернилевський, де памятник?

  • где,где…забрали помыть ,побрить,переодеть..и дальше снова стоять будет..уж очень он побритый на одного кандидата в мэры похож 🙂

 7. Надо разобраться, сегодняшние могут быть ни при чем, надо вывести на чистую воду настоящих воров.

 8. Надо отмазываться так. Лежал памятник Ленину на складе. Нанялся на работу зав. склада-националист. Увидел памятник Ленину и сжег идола, к чертям собачим. Может видео показать костра.

  • или так..”отдали на хранение в “ритуальные услуги”…а там его,по привычке закопали..а место забыли..”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.