Про Євромайдан, як Новітню Січ, сесію міської ради

Можливо трохи запізнілий, але все ж таки подам короткий підсумок сесії Хмельницької міської ради (25.12.2013 року).

фракція Свободи у ХМР    Текстово:


 

 

 

1. ПОДАРУНОК НА НОВИЙ РІК ДЛЯ СИЛОВИКІВ ВІД МІСЬКОЇ ВЛАДИ ЗА РАХУНОК МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Фракція “Свободи” виступила проти зарахування 3 (трьох) квартир за рахунок сплати пайової участі на розвиток інфраструктури. Загальна вартість квартир близько 1 млн.грн.

Наголошую, що згідно Бюджетного кодексу пайова участь може сплачуватися тільки коштами, а не квартирами чи іншими матеріальними речами.

Але найцікавіше інше – всі ці квартири, згідно рішень судів підуть силовикам.

1 квартира – Мінздоху,

2 – КРУ,

3 – судді Господарського суду.

Замість поповнити бюджет на приблизно 1 мільйон гривень, міський голова, який найзатятіше дискутував з нами та лобіював інтереси силовиків і частина депутатів збагатили їх на нове житло. Рішення пройшли.

Ми пропонували прописати у проектах рішень прізвища хмельничан, які перебувають першими у черзі на поліпшення житлових умов і віддати квартири простим людям, які роками стоять у черзі.

Довідка. У черзі на поліпшення житлових умов перебуває майже 11 тисяч хмельничан.


2. НІ – НОВОРІЧНОМУ РОЗПРОДАЖУ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Фракція “Свободи” вступила проти продажу (дерибану) комунального майна в центрі міста. 101 кв.м. на Соборній та 605 кв.м. на Кам’янецькій (біля аптеки №1).

Наша позиція тут принципова: приміщення громади в центрі продавати зась, вони приносять чималі кошти в бюджет від оренди, по-суті це “кури, які несуть золоті яйця” і це невідновлювальний ресурс. Рішення не пройшли!


3. ІНТЕРЕСИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ, А НЕ ОКРЕМИХ ДЕПУТАТІВ

Фракція “Свободи” виступила проти, аби депутату від регіоналів Собку зарахували за рахунок сплати пайової участі понад 200 тис. грн. збудованих ним кілька десятків метрів дороги до його ж “ганделика” на Прибузькій. Рішення не пройшло.


4. ЩЕ ОДИН “ПОДАРУНОК” ДЛЯ БАТЬКІВ І ВЧИТЕЛІВ В МЕЖАХ ОПТИМІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІЇ В ОСВІТІ

Місцева ініціатива батьків гімназії №1. Понад 130 учасників і вимога зберегти 21 унікальну посаду педагога-організатора (звільненого класного керівника). Посади існують з 1994 року. Питання доповідав я. Дискутували понад півгодини.

Категорично проти міський голова, для нього важливо економити кошти. Посади не зберегли, хоча залишили чинним рішення виконкому від 1994 року про існування 7 таких посад на паралелі+1 згідного штатного розпису.


5. ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ

Внесли до переліку загальноміських організаційно-масових заходів на І півріччя 2014 року День Героїв Крут (29 січня) та День Героїв (23 травня).

6. СТОЯНКИ – АРТЕРІЇ РИНКУ

Підняли питання захисту інтересів регулярних та нерегулярних перевізників та підприємців ринку “Ізіда”, яких обласна влада та транспортна міліція змушують користуватися новою автостанцією №7, чим завдають шкоди і торгівлі і нормальному руху транспорту.


7. ІНТЕРЕСИ МЕШКАНЦІВ ДАЛЬНІХ ГРЕЧАН

Підняли питання необхідності нагального вирішення проблеми майже 8000 мешканців Дальніх Гречан, які обслуговувалися у Залізничній вузловій лікарні, а з 2014 року не матимуть такої можливості. Довга дискусія і запевнення влади, що люди будуть обслуговуватися у поліклініці №1 і проблему вирішать.

8. Підтримали місцеву ініціативу мешканців будинку по Проскурівській, 45 та багато інших важливих для громади питань.

ВІДЕО ПРО СЕСІЮ ТА ЄВРОМАЙДАН – НОВІТНЮ СІЧ:

[_Lh7k2DU4_M]

 

Теги: , , , , , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Симчишин

Олександр Симчишин

36 років, Хмельницький міський голова, кандидат історичних наук.
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 41

  1. хіба для міського бюджету зар.плата педагогів організаторів- це така страшна трата????? це педагогі вищого гатунку, які опікуються нашими дітьми ПОЗОР І. ГАНЬБА ВАМ ЗА ТАКЕ РІШЕННЯ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.