Близька до губернатора фірма освоїть майже 2 мільйони на сільську школу

Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької облради 25 листопада за результатами тендера уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький) на будівництво загальноосвітньої школи у селі Скаржинці Ярмолинецького району.

Вартість робіт становить 1 млн. 785 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До 31 грудня 2013 року підрядник має провести каналізаційні роботи, підвести опалення, встановити спортивний городок, шести для лазання, ворота для ручного м’яча тощо.

Будівництво школи фінансується за кошти державного бюджету.

Конкурентом на торгах виступило ПП “Вектор-М”(Хмельницький), яке виставило ціну на 0,2% вищу, ніж ТОВ “Поділля-Інвест Сіті”.

Засновниками хмельницької фірми «Поділля-Інвест Сіті» є Олександр Ступніцький з Вінницької області та Сергій Миколайович Бицик з Рівного. Людина на ім’я Сергій Миколайович Бицик відома як директор хмельницької фірми ТОВ «Версаль Груп», засновницями котрої є Людмила Бицик та Лідія Колеснік, зареєстрована за однією адресою з Андрієм Колесніком, керівником ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», що належить Хмельницькій ОДА.

Як відомо, Хмельницька ОДА у 2013 році планувала ввести в експлуатацію школу у селі Скаржинці.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.