Василь Ядуха наказав С. Мельнику та В. Лєскову покинути сесію – ВІДЕО

Голова хмельницької ОДА Василь Ядуха заявив, аби Сергій Мельник та Валерій Лєсков покинули місця депутатів ВО «Батьківщина» на сесії обласної ради.

«Нехай ці незрозумілі особи покинуть сесійну залу» – звернувся до них голова ОДА. – «Якщо цього не зроблять – засідання продовжувати не будемо».

Після цього міський голова та в.о. голови облорганізації ВО «Батьківщина» покинули сесію.

[RP1uRcFAWf8]

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 24

 1. Молодец

  • В чому “молодец”? То мер обласного центру для ядухи “незрозуміла особа”? Це ядуха для нас незрозуміла і неповажана особа. А мельник – наш міський голова. Хай ядуха казиться, недовго вже!

 2. Кто молодец??????????? Мельник и Лесков пришли, как им и положено, на сессию. А “царь”, решил что это его собственный дом уже
  , или что?

 3. НУ И КОЗЕЛ,НЕ ДОЛГО ЕМУ ЕЩН ОСТАЛОСЬ.Корона скоро слетит

 4. Был бы он таким принципиальным в вопросах, которые поднимали “Гроші”! Так нет- он был принципиальным заработать для себя, а тут на сессии ему воздуха стало мало дышать, они как кость в горле ему!!!!!!!!!!

 5. правильно зробив!!!!!вони ж сиділи на місці тих депутатів,які не прийшли на сесію обласної ради!!!!!а не на своїх місцях!!!!!!!
  люди ви трошки дивіться і слухайте!!!!вот вам жива провакація!!!!

 6. Губернатор біситься, бо мер з громадою міста, за інтереси хмельничан, а він на підтанцьовці у “незрозумілого”, але не, точніше – негідного правителя, який віддав злочинний наказ жорстоко розправлятися з мирною акцією майбутньої еліти України – студентством.
  В.С.Я., хоча і думає, що всім подобається, бо має ораторські здібності, люди його не сприймають і йому не вірять. Ганьба!!!

 7. Так я король!

 8. нічого тут не правильно, вони зайняли місця які були вільні, а для голосування у них всеодно не було карток… не бачу у цьому ніякої проблеми це міжпартійна боротьба…

 9. а Ядуха себе повів зовсім некорректно… І взагалі чого це він керує сесією обл. ради є пан Дерикот який є головою обл. ради .. а це особиста неприязнь. І ДЕШЕВИЙ ПОНТ

  • Дуже влучне визначення. Хотів принизити міського голову, а продемонстрував свою невихованість і ницість. Дійсно, в Європу таким як пан правитель області зарано.

  • Дерикот у ядухи на підтанцьовках. Він, дерикіт, недалечка, розумово обмежена людина. Робить тільки те, що скаже смотрящій хама всея України…

 10. Все правильно він зробив. Вони були запрошені як гості а не депутати тому нема чого займати чуже місце. Ви уважно відео дивіться провокатори.

  • Василий вы такой же козел

  • То мер обласного центру для ядухи “незрозуміла особа”? Це ядуха для нас незрозуміла і неповажана особа. А мельник – наш міський голова. Хай ядуха казиться, недовго вже!

 11. За роки незалежності такого Україна не бачила хамського відношення до людей одне тільки радує царям залишилось не довго царювати люди не бидло розуміє хто є хто тому час подумати про себе життя на тому не закінчується і не треба нас страшити що скоро все утихомириться і почнуться репресії все тільки починається колима за вами плачить

 12. Губернатор, якого ПРИЗНАЧИВ Президент, виганяє з залу НАРОДНООБРАНОГО міського голову! Театр абсурду! Він хоч зрозумів, що фігню зморозив?

 13. Ось із розпорядження голови облради:
  “5. На пленарне засідання обласної ради запросити голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, голів районних рад, голів районних державних адміністрацій, міських голів (міст обласного значення), начальників окремих департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, керівників окремих обласних підрозділів центральних органів виконавчої влади і установ України, представників засобів масової інформації”
  Якого дідька голова ОДА, хай навіть керівник фракції редагує роботу органу місцевого самоврядування?

  • Точно, ядуха такий самий запрошений на сесію як і Мельник. То за яким правом він вирішує де сидіти нашому міському голові? Але хамло – воно скрізь хамло. Нажерлося вкраденої у рибалок риби, награбастало землі і майна і вирішило, що все йому можна. На той світ нічого не візьме з собою. А ось ці приниження відіб’ються не тільки на ньому, але й на його дітях і внуках.

 14. Цей вчинок дуже не красить губернатора .він в першу чергу принизив сам себе перед очима хмельничан ,показав лишній раз обличчя нинішньої влади і якщо він так говорить меру міста, то хто тоді для губернатора прості хмельничани ?Сергій Іванович -образована ,інтеллігентна та глибоко порядна людина ,йому немає чого боятися і за що червоніти ,тим більше що за ним все місто

 15. Цим вчинком недолугий ядуха підняв рейтинг міського голови та на 50%. Треба бути дебілом, коли всі навкруги кричать “ядуху-геть” робити подібні дії. Ганьба владі, ганьба партії регіонів!

 16. ніби пан Мельник чимось кращий!!???!!!розікрав все місто, собі кармани набив, а нічого для міста не зробив!!!!!!!всі хто при владі думають тільки про себе, а про нас народ, НІХТО НІКОЛИ думати не буде, хто б це не був!!!!!!!!!!!!

  • Якщо ти “правда”, тоді я точно “брехня”. Ніхто не збирається Мельнику пам’ятники ставити при житті. Але, якщо ти не “правда” Ядухи, а нормальний хмельничанин, то скажи що маєш на увазі, коли кажеш “розікрав все місто, собі кармани набив, а нічого для міста не зробив”. Конкретно щось можеш сказати, чи так собі ляпнув і все?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.