Скакун вважає, що його звільнили за клеймо Партії регіонів

Колишній виконувач обов’язків першого заступника міського голови Нетішина Павло Скакун вважає, що його звільнили за клеймо Партії регіонів.

Про це він повідомив у коментарі “Незалежному громадському потралу”, яке опубліковане у матеріалі “Кінець “епохи” Степаненка-Скакуна?”.

“Я не дозволяв “дерибанити” гектари землі для депутатів від “Батьківщини”, а тому й отримав звільнення з посади. І звільнили мене за те, що маю клеймо Партії регіонів, бо є членом цієї політичної сили. Проте я цим горджуся й надалі залишатимуся у Партії регіонів”, – заявив він.

Скакун переконаний, що “Нетішин у 2013 році жив, як за комунізму. На мою адресу, як посадової особи, не надходило жодної позовної заяви від громадян”.

Разом з тим, колишній міський голова Нетішина Ольга Омельчук, яку сумнівно відсторонили від влади минулого року, під час парламентських виборів-2012 звинуватила пана Скакуна у зловживаннях посадовими обов’язками.

“Керівник збиткового ЖКО віддає всі роботи одному єдиному підряднику підприємцю. Заробляє не наше комунальне підприємство, а цей підприємець, а сума підряду у 2011 році була – майже 2 млн. гривень. У 2012 році договори на ремонт багатоповерхових будинків у Нетішині – майже на 1 млн. гривень вже підписано. Знаєте, чиє прізвище знову стоїть у договорах? Вашого радника! (виконувача обов’язків першого заступника міського голови Павла Скакуна – НГП)“, – апелювала вона до губернатора Василя Ядухи.

Як відомо, Павло Скакун є позаштатним радником голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи.

Нагадаємо, що 24 грудня депутати Нетішинської міської ради достроково припинили повноваження секретаря ради та виконувача обов’язків міського голови Миколу Степаненка.

За це на позачерговій сесії проголосувало 22 обранці при потрібному 21 голосу.

Новим секретарем ради обрано свободівця Олександра Марчука.

Крім цього, депутати усунули з посади виконуючого обов’язки першого заступника міського голови Нетішина Павла Скакуна, який до того ж є позаштатним радним голови Хмельницької ОДА.

На посаду першого заступника міського голови призначено позафракційного Василя Тарарука.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Як не скакун, то москаль)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.