Кандидат у нардепи Омельчук “наїхала” на губернатора Ядуху

Кандидат у народні депутати у 189 виборчому окрузі і колишній міський голова Нетішина Ольга Омельчук опублікувала відкритий лист до губернатора Хмельниччини Василя Ядухи і вимагає у нього спростування.

Відповідний лист розмістила на шпальтах Білогірська районнна газета “Життя і слово” (77-78 від 28 вересня).

О.Омельчук зазначила, що голова ОДА звинуватив попереднє керівництво Нетішина у розвалі місцевого житлово-комунального об’єднання та у відмові наданні пропозицій щодо покращення життя нетішинців.

“Керівник збиткового ЖКО віддає всі роботи одному єдиному підряднику підприємцю. Заробляє не наше комунальне підприємство, а цей підприємець, а сума підряду у 2011 році була – майже 2 млн. гривень. У 2012 році договори на ремонт багатоповерхових будинків у Нетішині – майже на 1 млн. гривень вже підписано. Знаєте, чиє прізвище знову стоїть у договорах? Вашого радника! (виконувача обов’язків першого заступника міського голови Павла Скакуна – НГП)“, – наголосила кандидат у нардепи.

Вона нагадала у відкритому листі про те, що місто Нетішин за 2011 рік зайняв перше місце серед українських міст як місто найбільш сприятливе для життя. За цей же рік Нетішин зайняв четверте місце в Україні як місто найкращого благоустрою та охорони громадського порядку.

“А тепер я нагадаю вам про рейтинг Хмельниччини і ваш рейтинг як губернатора. Витяг зі статті, що вийшла у «Коментарях»: «Голова Хмельницької ОДА не увійшов в число десяти кращих очільників областей. У рейтингу від видання «Коментарі» за підсумками першого півріччя 2012 року – лише 11-е місце. Рейтинг Василя Ядухи погіршився вдвічі – порівняно з підсумками 2011 року. Тоді очільник області був на дев’ятому місці. Погіршенню рейтингу сприяли ставки заробітної плати нижче мінімальних, низька динаміка роздрібної торгівлі, засвоєння капітальних інвестицій», – апелювала О.Омельчук до губернатора.

Як повідомлялося, 13 березня цього року більшість депутатів Нетішинської міської ради проголосувала за висловлення недовіри міському голові О.Омельчук.

Довідка НГП. О.Омельчук була обрана мером Нетішина у жовтні 2010 року. На виборну посаду її підтримала партія «Фронт Змін».

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.