Хмельницький мер поскаржився Азарову на газовиків за гарячу воду Хмельницький мер поскаржився Азарову на газовиків за гарячу воду

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник звернувся з проханням до Прем’єр-міністра Миколи Азарова посприяти у вирішенні відновлення гарячої води у квартири… Далі »

Сайт Хмельницької міської ради найкращий в Україні з можливості Доступу до публічної інформації Сайт Хмельницької міської ради найкращий в Україні з можливості Доступу до публічної інформації

Подання запиту на інформацію до місцевого чи державного органу владу є прикладом реалізації права на активний доступ до інформації. Окрім… Далі »

Ковальчук “пішли”. Навіщо хмельницький мер змінює коней на переправі? Ковальчук “пішли”. Навіщо хмельницький мер змінює коней на переправі?

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник розпочав чистку серед своїх заступників. Після тривалих років співпраці з крісла заступника з економічних питань… Далі »

І знову про рибу І знову про рибу

Рибні скандали на Хмельниччині не на чутках дійшли і до самого гаранта Конституції – Президента України. Багатотиражні всеукраїнські та обласні… Далі »

“Липовий” кандидат у нардепи Шпак написав заяву до ЦВК про зняття з реєстрації “Липовий” кандидат у нардепи Шпак написав заяву до ЦВК про зняття з реєстрації

Центральна виборча комісія просить Міністерство внутрішніх справ провести перевірку за фактом неправдивої заяви про зняття з реєстрації кандидата у депутати… Далі »

У хмельницького ватажка Об’єднаної опозиції хімічні опіки очей другого ступеня – Москаль У хмельницького ватажка Об’єднаної опозиції хімічні опіки очей другого ступеня – Москаль

У керівники штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” у Хмельницькій області Олександра Ксенжука діагностовано хімічні опіки очей другого ступеня. Про на власній сторінці… Далі »

На провладного кандидата Олуйка працюють МНСники На провладного кандидата Олуйка працюють МНСники

У місті Ізяслав клеєнням агітації за кандидата-мажоритарника від Партії регіонів у №189 виборчому окрузі Віталія Олуйка в робочий час займаються… Далі »